[Zobacz indeksy Geneteki]

Par. Gąsiorowo k.Winnicy - wyciąg z indeksów chrztów z lat 1803-1849 v.1
Akt Imię (imiona) Nazwisko Rok Uwagi i dodatkowe
1 Józef Szulecki 1803 Paweł i Marianna
2 Józef Kaczyński 1803 Gaspar i Marianna
3 Marianna Piasecki 1803 Stefan i Małgorzata
4 Franciszek Wojciechowski 1803 Józef i Franciszka
5 Tekla Wyrzykowski 1803 Józef i Franciszka
6 Wojciech Bartnik 1803 Jakub i Elżbieta
7 Stanisław Grabowski 1803 Stanisław i Anna
8 Anna Szulecki 1803 Franciszek i Józefata Śpiewak
9 Stanisław Slubowski 1803 Antoni i Bibianna
10 Antonina Domańska 1803 Mateusz i Marianna
11 Piotr Dzierżanowski 1803 Gaspar i Antonina
12 Józef Marzyński 1803 Antoni i Eleonora Grabowska
13 Jakub Karczewski 1803 Jan i Marianna
14 Józef Bogucki 1803 Antoni i Helena
15 Franciszka Wyrzykowski 1803 Wawrzyniec i Józefa
16 Jan Gałecki 1803 Marianna, panna
17 Michał Napiórkowski 1803 Agnieszka, wdowa
18 Anna Powiertowski 1803 Stefan i Justyna
19 Marianna Mikołajczak 1803 Tomasz i Rozalia
20 Elżbieta Bobrowska 1803 Andrzej i Agata
21 Józef Rynkowski 1803 Antoni i Helena
22 Franciszek Aleksandrowicz 1803 Bazyli i Katarzyna
23 Salomea Barcicka 1803 Nikodem i Rozalia Górska
24 Józefa Malinowska 1803 Antoni i Rozalia
25 Marianna Janiak 1803 .
26 Marianna Pierzyniak 1803 Łukasz i Marianna
27 Marianna Szulecki 1803 Józef i Anna
28 Ewa Gierwatowska 1803 Jan i Antonina
29 Wiktoria Mieszkowska 1803 Adam i Zofia Gąsiorowska
1 Ignacy Czarnecki 1804 Kazimierz i Kunegunda
2 Agnieszka Dzierżanowski 1804 .
3 Jan Słupski 1804 .
4 Antoni Słupski 1804 .
5 Walenty . 1804 Magdalena, panna z Kęs par. Gzy; Mieszkowska?
6 Józef Jeleń 1804 .
7 Grzegorz Głuch 1804 .
8 Józef Rut 1804 .
9 Katarzyna Zalewski 1804 .
10 Józefata Rozuch 1804 .
11 Julianna Brasińska 1804 .
12 Wojciech Kaniukowski 1804 Andrzej i Zofia z Brodowa Bombołow
13 Julianna Mieszkowska 1804 Mateusz i Malgorzata Gnatowska
14 Stanisław Krymkowski 1804 .
15 Tekla Załuska ? 1804 Tomasz i Magdalena
16 Antonina Wyrzykowski 1804 Jan i Wiktoria
17 Marianna Gozdziewska 1804 .
18 Magdalena Zawadzka 1804 .
19 Mikołaj Kołakowski 1804 Marcin i Marianna
20 Julianna Kaczyński 1804 Gaspar i Marianna Górecka
21 Wiktoria Rynkowski 1804 Antoni i Helena
22 Tomasz Ciepliński 1804 Wojciech i Antonina
23 Stefan Górecki 1804 Jakub i Marianna Ruszkowska
1 Adam Waśniewski 1805 Wojciech i Apolonia
2 Agnieszka Wyrzykowski 1805 Wojciech i Malgorzata
3 Walenty Czerzniewski 1805 .
4 Walenty Brzozowski 1805 .
5 Julianna Dąbrowski 1805 .
6 Jan Wojciechowski 1805 Barbara, panna
7 Marianna Sobolewska 1805 Tekla, panna
8 Kazimierz Wyrzykowski 1805 Andrzej i Tekla
9 Katarzyna Wyrzykowski 1805 Marcin i Rozalia, alias Cieślów
10 Katarzyna Bralczyk 1805 .
11 Antoni Olczak 1805 Maciej i Antonina
12 Wojciech Darciński 1805 .
13 Rozalia Rosołowska 1805 .
14 Antoni Wojciechowski 1805 Jakub i Rozalia
15 Elżbieta Mieszkowska 1805 .
16 Antonina Borzymowska 1805 Andrzej i Gertruda
17 Antoni Domańska 1805 .
18 Jan Parzychowski 1805 .
19 Jan Bartkowski ? 1805 .
20 Jakub Szulecki 1805 Paweł i Marianna
21 Anna Pyrzanowska 1805 Maciej i Magdalena
22 Anna Brulińska 1805 Jan i Katarzyna Kalinowska
23 Franciszek Blumm 1805 Karol i Katarzyna
24 Franciszek Ciepliński 1805 .
25 Jadwiga Stupski 1805 .
34 Marianna Witkowska 1805 Jakub i Elżbieta
26 Franciszek Wyrzykowski 1806 Józef i Franciszka
27 Andrzej Dzierżanowski 1806 .
28 Franciszka Gałecki 1806 .
29 Katarzyna Figiel 1806 Piotr i Marianna
30 Katarzyna Barszcz 1806 Jadwiga, panna
31 Andrzej Bandur 1806 .
32 Barbara Wyrzykowski 1806 Wawrzyniec i Józefa
33 Justyna Domańska 1806 .
35 Adam Teodorczak 1806 Antonina, panna
36 Adam Grabowski 1806 Stanisław i Helena
37 Wiktoria Kwiatkowska 1806 .
38 Ewa Kaniukowski 1806 Andrzej i Zofia Kaniugowscy, podoficer Fizylierów Zielonych
39 Angela Jakubiak 1806 .
40 Julianna Ratyński 1806 .
41 Agnieszka Mrozowski 1806 Szymon i Małgorzata
42 Franciszka Bobrowska 1806 .
43 Marianna Danilewska 1806 .
44 Walenty Hanaszek ? 1806 .
45 Józef Slubowski 1806 Antoni i Bibianna
46 Jan Olszewski 1806 Franciszek i Katarzyna
47 Grzegorz Franczak 1806 .
48 Józef Wyrzykowski 1806 Jan i Elżbieta
49 Franciszek Kozłowski 1806 Tomasz i Magdalena
50 Franciszka Wyrzykowski 1806 Wojciech i Małgorzata
51 Stanisław Powiertowski 1806 Stefan i Justyna
52 Stanisław Hypler 1806 .
53 Antoni Zychowicz 1806 .
54 Salomea Słupski 1806 .
55 Jan Chmieliński 1806 Jan i Małgorzata
56 Jan Witkowski 1806 panna
57 Rozalia Szulecki 1806 Franciszek i Józefa
58 Rozalia Rajska 1806 .
59 Antoni Bralczyk 1806 .
60 Rozalia Ulatowski 1806 Jan i Marianna
61 Rozalia Grzybowski 1806 .
62 Antoni Marcinkiewicz 1806 .
63 Kunegunda Słupski 1806 .
64 Rozalia Teodorczak 1806 .
65 Franciszek Kiciak 1806 .
66 Rozalia Bandurski 1806 .
67 Łukasz Kaczyński 1806 Grzegorz i Marianna Górecka
68 Lukasz Bralczyk 1806 .
69 Katarzyna Fabisiak 1806 .
70 Andrzej Ruciak 1806 .
71 Katarzyna Sobieska 1806 .
72 Jan Słupski 1806 .
73 Józef Kesicki 1806 Mateusz i Marianna
1 Tomasz Skurczak 1807 .
2 Józefa Ratyński 1807 Tomasz i Rozalia
3 Wojciech Bartosiewicz 1807 Jan i Agnieszka
4 Teresa Czajkowska 1807 .
5 Filip Mieszkowski 1807 Adam i Zofia Gąsiorowska
6 Jan Gniazdowski 1807 Stanisław i Tekla
7 Marianna Rosłońska 1807 .
8 Paweł Stępnowski 1807 .
9 Antoni Brześciński 1807 .
10 Kazimierz Bralczyk 1807 .
11 Małgorzata Słończewska 1807 Józef i Marianna Ostaszewska
12 Michał Żakowski 1807 Rozalia, panna
13 Szymon Wyrzykowski 1807 Andrzej i Tekla
14 Julianna Pyrzanowska 1807 Maciej i Magdalena
1 Magdalena Bralczyk 1808 Marianna, panna
2 Józefata Witkowska 1808 Anna, panna
3 Józef Paweł Burzyński 1808 Andrzej i Gertruda
4 Jan Wyrzykowski 1808 Wawrzyniec i Józefa
5 Mosiek Markowicz 1808 Lewek i Ruchla Srol
6 Marianna Dzierżanowska 1808 Kacper i Antonina Wiśniewska
7 Franciszek Maćcak 1808 Jan i Marianna Rawecka; al. Pierzynowski
8 Jan Majkowski 1808 Franciszek i Ewa
9 Stanislaw Brześciński 1808 Walenty i Małgorzata
10 Mikołaj Posadzki 1808 Stefan i Małgorzata
11 Elżbieta Bartoszewicz 1808 Swiętosław i Barbara Modzelewska
12 Tomasz Rosiński 1808 Mikołaj i Marianna
13 Agnieszka Gruszczyńska 1808 Antoni i Anna
. Józef Borzymowski 1808 łacińskie;
. Jan Kozłowski 1808 łacińskie; Tomasz i Magdalena
. Teresa Nowotka 1808 łacińskie;
. Antoni Stolarczyk 1808 łacińskie;
. Adam Jan Tetliński 1808 łacińskie; Piotr i Marianna
14 Józefa Grzybowski 1809 Kazimierz i Marianna
15 Franciszka Skwarzych 1809 Grzegorz i Katarzyna
16 Marianna Poniatowski 1809 Stefan i Justyna Brzozowska
17 Józef Kapciński 1809 Franciszek i Julianna
18 Marianna Chmielewski 1809 Jan i Malgorzata
19 Wojciech Brzozowski 1809 Bartłomiej i Marianna
20 Stanislaw Bartoszewicz 1809 Jan i Agnieszka Tetlińska
21 Salomea Szewczakowska 1809 Franciszka, panna
22 Marianna Ulatowski 1809 Bonifacy i Małgorzata Dzierżanowska
23 Leyzor Abraham Szloma 1809 starozakonny
24 Piotr Karolak 1809 Augustyn i Marianna
25 Wawrzyniec Rajski 1809 Walenty i Kunegunda
26 Jan Adam Krauzen 1809 Frydrych i Dorota
27 Mateusz Wyrzykowski 1809 Wojciech i Małgorzata
28 Tekla Ulatowski 1809 Jan i Marianna Brzozowska
29 Jadwiga Markowicz 1809 Stanisław i Marianna Grochowska
30 Anna Pierzyniak 1809 Łukasz i Marianna
31 Marcin Stępiński 1809 Piotr i Marianna
32 Franciszek Ruciński 1809 Tomasz i Franciszka
33 Teodora Skurczyńska 1809 Grzegorz i Barbara
34 Marianna Jakubowski 1809 Jan i Franciszka
35 Tomasz Tabęcki 1809 Paweł i Józefa Górecka
36 Wiktoria Woźniak 1809 Józef i Rozalia
37 Kazimierz Ciepliński 1810 Wojciech i Antonina
38 Marjem Markowicz 1810 Lewek i Ruchla Srol
39 Katarzyna Pytka 1810 Wojciech i Marianna
40 Magdalena Tetlińska 1810 Piotr i Marianna
41 Stanislaw Kawczyński 1810 Franciszek i Julianna
42 Józef Szulecki 1810 Franciszek i Józefata Śpiewak
43 Wawrzyniec Skwarzych 1810 Grzegorz i Katarzyna
44 Franciszka Wyrzykowski 1810 Marcin i Rozalia
45 Józef Franczak 1810 Tomasz i Rozalia
46 Franciszek Szulecki 1810 Paweł i Marianna Balicka
47 Tekla Czepliński 1810 Józef i Katarzyna
48 Tekla Brześciński 1810 Walenty i Małgorzata
49 Ludwik Kownacki 1810 Antonina, panna
50 Teresa Jadwiga Dziedzicka 1810 Wacław i Tekla Łempicka
51 Szymon Kacperski 1810 Jan i Magdalena
52 Agnieszka Franciszka Wysińska 1810 Franciszek i Teresa Kwiatkowska
53 Marianna Kaczmarczyk 1810 Jan i Antonina
54 Henna Szlamowicz 1810 starozakonny
55 Marianna Ulatowski 1810 Józef i Jadwiga
56 Piotr Paweł Rostkowski 1811 Kacper i Marianna
57 Józef Wyrzykowski 1811 Franciszek i Kunegunda Ulatowska
58 Magdalena Pierzynowski 1811 Jan i Marianna Rawecka
59 Franciszka Grzybowski 1811 Kazimierz i Marianna
60 Marianna Grzybowski 1811 Angela, panna l.18
61 Katarzyna Smoleński 1811 Piotr i Magdalena Ulatowska
62 Franciszka Sokołowski 1811 Michał i Marianna
63 Franciszek Irzyłkowski 1811 Filip i Marianna Brodowska
64 Leyba Wolfowicz 1811 Hersz i Dwora
65 Stanislaw Gadomski 1811 Jan i Apolonia Morawska
66 Marianna Bartoszewicz 1811 Świętosław i Barbara Modzelewska
67 Tolba Jakubowicz 1811 starozakonny
68 Jan Posadzki 1811 Stefan i Małgorzata
69 Nikodem Felicjan Majkowski 1811 Franciszek i Ewa
70 Nechaja Lewkowicz 1811 starozakonny
71 Antonina Małgorzata Nowotko 1811 Józef i Marianna
72 Małgorzata Wyrzykowski 1811 Andrzej i Jadwiga Bukowska
73 Julianna Antonina Majewski 1811 Jan i Franciszka
74 Aleksandra Elżbieta Krzykowski 1811 Franciszek i Franciszka
75 Usior Jakubowicz 1811 starozakonny
76 Michał Kafczyński 1811 Franciszek i Julianna
77 Mikołaj Józef Krupiński 1811 Katarzyna, panna
78 Katarzyna Ulatowski 1811 Bonifacy i Małgorzata Dzierżanowska
79 Abraham Jakubowicz 1811 starozakonny
80 Jan Pierzyniak 1811 Łukasz i Marianna
81 Józefa Chmielewski 1811 Jan i Małgorzata Szybińska
82 Walenty Trudziak 1812 Antoni i Marianna
83 Szlama Szlamowicz 1812 starozakonny
84 Teofil Błażej Kołakowski 1812 Nikodem i Marianna Wyrzykowska
85 Marianna Dzwonnicka 1812 Jakub i Kunegunda Wirzbicka
86 Walenty Woźniak 1812 Józef i Rozalia
87 Abraham Erszkowicz 1812 starozakonny
88 Marianna Wyrzykowski 1812 Franciszek i Kunegunda Ulatowska
89 Wojciech Stępiński 1812 Maciej i Marianna
90 Józef Lewandowski 1812 Łukasz i Antonina
91 Hieronim Ciepliński 1812 Franciszka, panna
92 Marianna Hympler 1812 Józef i Agnieszka
93 Jakub Ruciak 1812 Tomasz i Franciszka
94 Marianna Tabęcki 1812 Paweł i Józefa Górecka
95 Rozalia Kalinowski 1812 Paweł i Marianna
96 Rozalia Skurczyński 1812 Grzegorz i Barbara Malicka
97 Michał Pierzyniak 1812 Augustyn i Marianna
98 Franciszek Stępiński 1812 Piotr i Marianna
99 Jadwiga Szulecki 1812 Paweł i Marianna Balicka
100 Michał Wyrzykowski 1812 Wojciech i Małgorzata
101 Angela Michalina Majewska 1812 Agnieszka, panna
102 Jan Chojnowski 1812 Józef i Franciszka Dzierżanowska
103 Katarzyna Brześciński 1812 Walenty i Małgorzata
104 Katarzyna Bralczyk 1812 Marianna, panna
105 Agnieszka Markiewicz 1813 Stanisław i Marianna
106 Estera Markowicz 1813 starozakonny
107 Józef Kowalski 1813 Stanisław i Katarzyna Ulatowska
108 Barbara Kasprowicz 1813 Kazimierz i Marianna
109 Tomasz Tetliński 1813 Piotr i Marianna
110 Agnieszka Śpiewak 1813 Franciszek i Wiktoria
111 Anna Dąbrowski 1813 Józef i Franciszka Libert
112 Marianna Brodowski 1813 Antoni i Magdalena
113 Tekla Irzyłkowski 1813 Filip i Marianna Brodowska
114 Tekla Rosiński 1813 Walenty i Marianna
115 Wojciech Mrozowski 1813 Stanisław i Anastazja Bocianowska
116 Józef Piotr Sędzimir 1813 Stanisław Hilary, Sędzia i Antonina Wołłowicz
117 Antoni Krzykowski 1813 Franciszek i Franciszka
118 Petronela Julianna Ostaszewski 1813 Piotr, dzierżawca Gąsiorowa i Marianna Rogalińska
119 Jan Pierzyniak 1813 Łukasz i Marianna
120 Franciszka Ulatowski 1813 Józef i Jadwiga
121 Anna Marta Kołakowski 1813 Mikołaj, leśniczy i Marianna Wyrzykowska
122 Mateusz Lawendowski 1813 Łukasz i Antonina
123 Marianna Kowalski 1813 Franciszka, panna
124 Mateusz Wyrzykowski 1813 Andrzej i Jadwiga
125 Elżbieta Sokołowska 1813 Michał i Marianna
126 Teodor Narcyz Wilewski 1813 Józef i Katarzyna Roman
127 Barbara Gajeska 1813 Michał i Józefa Dobrzykowska
128 Katarzyna Pierzyniak 1813 Jan i Marianna Rawecka
129 Marianna Skarzyński 1813 Józef i Anna
130 Agnieszka Duszynski 1814 Jan i Tekla
131 Agnieszka Olszewski 1814 Franciszek i Katarzyna Dzierżanowska
132 Agata ? 1814 Magdalena, panna
133 Stanislaw Błażej Majkowski 1814 Franciszek i Ewa Rostkowska
142 Eleonora Dymkowski 1814 Piotr i Teresa
143 Antoni Skurczyński 1814 Grzegorz i Barbara
144 Jan Grzybowski 1814 Kazimierz i Marianna
145 Antoni Irzyłkowski 1814 Kazimierz i Franciszka
146 Antonina Brzozowski 1814 Bartłomiej i Marianna
147 Mateusz Brześciński 1814 Walenty i Małgorzata
148 Wawrzyniec Boćkowski 1814 Augustyn i Helena
149 Franciszka Woźniak 1814 Józef i Rozalia
150 Mateusz Pawlicki 1814 Daniel i Katarzyna Chodkowska
151 Józef ? Kowalski 1814 Stanisław i Katarzyna Ulatowska
152 Salomea Skwarzych 1814 Grzegorz i Katarzyna
153 Marianna Franczak 1814 Tomasz i Rozalia
154 Julianna Telesfora Gajewski 1814 Michał i Józefa Dobrzańska
155 Aleksander Telesfor Sędzimir 1814 Stanisław Hilary, Sędzia i Antonina Wołłowicz
156 Ryfka Szlamowicz 1814 starozakonny
157 Balbina Izbicki ? 1814 Łukasz i Katarzyna
158 Franciszka Wyrzykowski 1814 Alojzy, ekonom i Marianna
1 Stanisław Bzowski 1815 Antoni i Magdalena
2 Marianna Lachtechowicz 1815 Bazyli i Krystyna
3 Jan Tabęcki 1815 Paweł i Józefa Górecka
4 Antoni Smoleński 1815 Piotr i Wiktoria
5 Jan Wyrzykowski 1815 Kazimierz i Elżbieta Irzyłkowska
6 Siobra Markowicz 1815 starozakonny
7 Jakub Burzyński 1815 Jan i Tekla
8 Marianna Żura 1815 Jakub i Julianna
9 Karolina Marianna Goszczeński 1815 Melchior i Magdalena Kowalewska
10 Mikołaj Mateusz Dąbrowski 1815 Hieronim i Józefa Jeziorkowska
11 Stanisław Pierzyniak 1815 Łukasz i Marianna
12 Józef Marcin Kołakowski 1815 Nikodem i Marianna Wyrzykowska
13 Andrzej Tetliński 1815 Piotr i Marianna
14 Tomasz Irzyłkowski 1815 Filip Jerzałkowski i Agnieszka Wyrzykowska l.25
1 Antoni Oliszewski 1816 Franciszek i Katarzyna Dzierżanowska
2 Stanisław Posadzki 1816 Stefan i Małgorzata
3 Julianna Sędzimir 1816 Stanisław Hilary, Sędzia i Antonina Wołłowicz
4 Antonina Kobrański 1816 Franciszek i Józefa
5 Jan Dziewanowski 1816 ?
6 Jan Brześciński 1816 Walenty i Małgorzata
7 Franciszek Stępiński 1816 Maciej i Marianna
8 Weronika Marcjanna Koziński 1816 Paweł i Helena
9 Weronika Marcjanna Brzeziński 1816 Maciej i Agnieszka
10 Franciszek Pierzynowski 1816 Augustyn i Marianna
11 Jadwiga Chojnowski 1816 Józef i Franciszka Dzierżanowska
12 Franciszek Lewandowski 1816 .
13 Tekla Kołakowski 1816 Antoni i Jadwiga Rawecka
14 Franciszka Sokołowska 1816 Jan i Teresa
15 Julianna Irzyłkowski 1816 Kazimierz i Franciszka
15 Elżbieta Wojtkówna 1816 rocznik 1816/17r; Marianna, panna
16 Stanisław Pierzynowski 1816 Jan i Marianna Rawecka
16 chłopiec Smoliński 1816 rocznik 1816/17r; Piotr i Wiktoria
17 Paweł Adamowicz 1816 Maciej i Anna
17 Jan Dylewski 1816 rocznik 1816/17r
18 Paulina Wilewski 1816 Józef i Katarzyna Roman
19 Marianna Woźniak 1816 Józef i Rozalia
20 Wojciech Wyrzykowski 1816 Andrzej i Jadwiga Bukowska
21 Wiktoria Trudziak 1816 Antoni i Marianna
22 Salomea Ulatowski 1816 Józef i Jadwiga
23 Wiktor Nowowiejski 1816 Franciszek i Jadwiga
24 Wojciech Cieszkowski 1816 Bartłomiej i Małgorzata Olczyńska
25 Wojciech Impler 1816 Józef i Magdalena
1 Antonina Dłutowski 1817 Mikołaj i Agnieszka
2 Antoni Gępczyński 1817 Grzegorz i Tekla Irzyłkowska
3 Emiliana Elżbieta Sędzimir 1817 Stanisław Hilary, Sędzia i Antonina Wołłowicz
4 Marianna Wyrzykowski 1817 Kazimierz i Elżbieta Irzyłkowska
5 Franciszka Gajewski 1817 Augustyn i i Julianna Popielarska
6 Józef Wirzbicki 1817 Stanislaw i Marianna Anuszewska
7 Franciszek Wyrzykowski 1817 Paweł i Magdalena Śliwińska
8 Marianna Jackowski 1817 Leon i Apolonia
9 Antonina Wędrowski 1817 Bartłomiej i Marianna
10 Elżbieta Kruszewski 1817 Jan i Julianna
11 Marcin Józef Fabisiewicz 1817 Paweł i Rozalia Kozłowska
12 Marianna Wyrzykowski 1817 Wojciech i Małgorzata
13 Joanna Przybyszewski 1817 Wojciech i Franciszka
14 Jan Runiak ? 1817 Tomasz i Rozalia
18 Fabian Przybyszewski 1817 Wojciech i Franciszka
19 Józef Kowalewski ? 1817 Stanisław i Katarzyna Ulatowska
20 Walenty Skurczyński 1817 Grzegorz i Barbara
21 Walenty Kalinowski 1817 Paweł i Marianna
22 Józef Orysiak 1817 Stefan i Antonina
23 Józef Wyrzykowski 1817 Franciszek i Kunegunda Ulatowska
24 Faustyna Marianna Goszczeński 1817 Melchior i Magdalena Kowalewska
25 Franciszka Rosiński 1817 .
26 Antonina Stypniewski 1817 Piotr i Marianna
27 Aniela Czaplicki 1817 Maciej i Marianna
1 Domicela Marianna Czaplicki 1818 Maciej i Marianna
2 Julianna Paulina Nowowiejski 1818 Franciszek i Jadwiga
3 Rozalia Frydrych 1818 Jan i Marianna
4 Antonina Zawada ? 1818 Marcin i Julianna
5 Marianna Wyrzykowski 1818 Andrzej i Jadwiga Bogucka
6 Elżbieta Tetliński 1818 Piotr i Marianna
7 Marianna Brzeziński 1818 Walenty i Małgorzata
8 Marianna Roliński 1818 Jan i Katarzyna
9 Ignacy Ulatowski 1818 Józef i Jadwiga
10 Andrzej Wejss 1818 rodz. młynarza
11 Mikołaj Tomasz ? Ciecierski 1818 Szymon i Dorota Zbiernacka
12 Wiktor Jaworski 1818 Józef i Rozalia Pierzynowska
13 Antonina Radecka 1818 Augustyn i Katarzyna Miecznikowska
14 Ewa Katarzyna Paliński 1818 Jan i Julianna
15 Agnieszka Burzyński 1818 Piotr i Scholastyka
16 Paweł ? Ładziński 1818 Józef i Jadwiga
17 Franciszka Tabęcki 1818 Paweł i Józefa Górecka
18 Martyna Romanowska 1818 Izydor i Antonina
19 Marianna Zalewski 1818 Michał
20 Aniela Klicka 1818 Michał i Rozalia Witkowska
21 Józef Brodowski 1818 Antoni i Magdalena
22 Grzegorz Szudziński 1818 Wawrzyniec i Julianna
23 Józefa Cieszkowski 1818 .
24 Antonina Pierzyniak 1818 .
25 Wojciech Smoliński 1818 Michał i Marianna
26 Katarzyna Rysińska 1818 Walenty i Marianna
27 Katarzyna Łabędziński 1818 Paweł i Elżbieta
28 Katarzyna Mączak ? 1818 Wiktoria, panna
1 Józef Antoni Ratyński 1819 indeks 1820; Stefan i Marianna
1 Józefa Marianna Wiedecka 1819 Jan i Scholastyka Zielińska
2 Franciszka Burzyński 1819 Piotr i Scholastyka
2 Antoni Wyrzykowski 1819 indeks 1820; Kazimierz i Elżbieta Irzyłkowska
3 Wiktoria Weronika Czastkowski 1819 indeks 1820; Ignacy i Anna Wyrzykowska
3 Józefa Kępnowska 1819 Grzegorz i Tekla Irzyłkowska
4 Apolinary Tomasz Grusser 1819 Joanna Krystyna zw. Grusser z Wrocławia l.20
4 Katarzyna Kurczątek 1819 indeks 1820; Grzegorz i Barbara Brańska
5 Barbara Korycki 1819 indeks 1820; Michał i Jadwiga Jeziorkowska
6 Tomasz Bartczak 1819 indeks 1820; Marianna Magdalena Bartczakówna
15 Agnieszka Trudziak 1819 Antoni i Marianna
16 Szaja Zelmanowicz 1819 starozakonny
17 Gyzala Hendrowicz 1819 starozakonny
18 ? Szlamowicz 1819 starozakonny
19 Walenty Anastazy Smoliński 1819 Piotr i Wiktoria
20 Marianna Kownacki 1819 Franciszek i Agnieszka
21 Barbara Joanna Wędrowski 1819 Bartłomiej i Marianna
22 Jan Walenty Anuszewski 1819 Łukasz i Marianna
23 Walenty Wyrzykowski 1819 Paweł i Magdalena Kozielak
24 Martyna Jaworski 1819 Katarzyna, panna
25 Franciszka Stępnowski 1819 Maciej i Marianna
1 Rozalia Jackowski 1820 Leon i Apolonia
2 Antoni Ładziński 1820 Józef i Jadwiga
3 Antoni Sibicki 1820 Sebastian i Franciszka
4 Józefata Bazylak 1820 Aleksander i Anastazja
5 Katarzyna Królikiewicz 1820 Szymon i Agnieszka
6 Antoni Mrozowski 1820 Szymon i Malgorzata
7 Jan Franciszek Ulatowski 1820 indeks 1820; Paweł i Marianna Ulatowska
7 Magdalena Wyrzykowski 1820 Kazimierz i Elżbieta Irzyłkowska
8 Wiktoria Brzeziński 1820 Wojciech i Franciszka
8 Karolina Wyrzykowski 1820 indeks 1820; Andrzej i Jadwiga Bogucka
9 Franciszek Kołakowski 1820 Antoni i Józefa Rawecka
9 Antoni Wirzbicki 1820 indeks 1820; Stanisław i Marianna Januszewska
10 Mateusz Brzozowski ? 1820 Józef i Barbara
10 Józefa Wyrzykowski 1820 indeks 1820; Antoni i Jadwiga Kostrzewska
11 Jan Jurowski ? 1820 Marcin i Julianna
11 Hipolit Nowowiejski 1820 indeks 1820; Franciszek i Jadwiga
12 Józefa Pierzyniak 1820 indeks 1820; Jan i Marianna Rawecka
12 Marianna Rawecka 1820 Augustyn i Katarzyna Miecznikowska
13 Marianna Pawlak 1820 Jan i Wiktoria
14 Tekla Wyrzykowski 1820 Paweł i Magdalena Śliwińska
15 Antonina Alachmanowicz 1820 .
16 Łukasz Rosiński 1820 Walenty i Marianna
17 Elżbieta Putkowska 1820 Jakub i Katarzyna
18 Teodor Marcin Smoliński 1820 Piotr i Wiktoria
19 Salomea Kacperski 1820 Jan i Marianna Rykowska
20 Magdalena Smolewski 1820 Piotr i Katarzyna
21 Barbara Borowska 1820 Stanisław i Marianna
22 Adam Karczewski 1820 Andrzej i Kunegunda Antczak
23 Marianna Porczyńska 1820 Józef i Marianna
24 Tomasz Wyrzykowski 1820 Wojciech i Małgorzata
25 Paweł Miklaszewski 1821 Walenty i Salomea Kwiatkowska
26 Tymoteusz Czarnecki 1821 Filip i Małgorzata Cieplińska
27 Dorota Cząstkowski 1821 Bartłomiej i Małgorzata
28 Antoni Łabędziński 1821 Paweł i Elżbieta Grochowska
29 Piotr Korycki 1821 Jan i Dorota Ślubowska
30 Ignacy Lewicki 1821 Wawrzyniec i Franciszka Rejther
31 Antonina Jaworski 1821 Józef i Rozalia Pierzynowska
32 Franciszka Wirzbicki 1821 Franciszek i Kunegunda Ulatowska
33 Idzcek Idzkowicz 1821 starozakonny
34 Anastazja Katarzyna Cząstkowski 1821 Ignacy i Anna Wyrzykowska
35 Toba Zelmanowicz 1821 starozakonny
Łac. Elżbieta Borkowski 1821 Salomea, panna
Łac. Jan Chotkowski 1821 Franciszek i Agata Grzybowska
Łac. Jan Franczak 1821 Paweł i Antonina
Łac. Elżbieta Gajewski 1821 Augustyn i Julianna
Łac. Elżbieta Irzyłkowski 1821 Kazimierz i Franciszka
Łac. Lukasz Kołakowski 1821 Antoni i Józefa Rawecka
Łac. Franciszka Kornacki 1821 Franciszek i Agnieszka Biernacka
Łac. Karol Kaczyński 1821 Paweł i Marianna Ulatowska
Łac. Antoni Pierzynowski 1821 Łukasz i Marianna
Łac. Marianna Radwańska 1821 Franciszek i Kunegunda
Łac. Roman Wawrzyniec Smoliński 1821 Marcin i Marianna Wyrzykowska
Łac. Katarzyna Smoliński 1821 Marcin i Marianna Wyrzykowska
Łac. Mateusz Sudziński 1821 Wawrzyniec i Julianna
Łac. Jadwiga Szczypińska 1821 Mateusz i Marianna
Łac. Antoni Szulecki 1821 Mateusz i Barbara Koźniewska
Łac. Julianna Tetliński 1821 Piotr i Marianna
Łac. Ewa Wirzbicki 1821 Stanisław i Marianna Anuszewska
Łac. Jan Wyrzykowski 1821 Antoni i Jadwiga Kostrzewska
Łac. Tomasz Wyrzykowski 1821 Jan i Honorata Mrozowska
1 Katarzyna Borysiak 1822 Stefan i Antonina
2 Szymon Błażej Chmielewski 1822 Józef i Marianna
3 Teresa Bryski 1822 Michał i Jadwiga
4 Józef Kalinowski 1822 Paweł i Marianna
5 Franciszek Ciepliński 1822 Józef i Marianna
6 Józef Mateusz Borkowski 1822 gen. Gąsiorowo; Leonard i Tekla Radziszewska
7 Józefa Marianna Kołakowski 1822 Nikodem i Antonina Wyrzykowska
8 Katarzyna Szmigrodzka 1822 Wincenty i Salomea
9 Marianna Wędrowski 1822 Jan i Jadwiga Szulecka
10 Stanisław Jurkowski 1822 Jan i Magdalena
11 Antonina Pierzynowski 1822 Augustyn i Magdalena
12 Jan Milewski 1822 gen. Antoni i Katarzyna Zakrzewska
13 Józef Maciej Michał Wejss 1822 Gottlib i Rozalia
14 Antonina Geber 1822 Stanisław i Marianna
15 Antonina Wyrzykowski 1822 Andrzej i Jadwiga
16 Anna Smoleński 1822 Michał i Katarzyna
17 Róża Smoleński 1822 Piotr i Wiktoria
18 Michał Sitek 1822 Andrzej Sztok? i Krystyna
19 Michał Marcin Rosiński 1822 Walenty i Marianna
20 Franciszek Borzymowski 1822 Piotr i Scholastyka
21 Michał Wyrzykowski 1822 Franciszek i Kunegunda
22 Zuzanna Smoleński 1822 Marcin i Marianna Wyrzykowska
23 Katarzyna Pileński 1822 Kacper i Marianna
24 Katarzyna Smogorzewski 1822 Franciszek i Franciszka Arciszewska
25 Katarzyna Weronika Poniatowski 1822 Franciszek i Tekla
26 Wiktoria Łaniewska 1822 Jakub i Rozalia Tarasiewska
27 Mikołaj Czarnecki 1822 Filip i Marianna
28 Wiktoria ?Mrozowski 1822 Marcjanna
29 Wiktoria Franczak 1822 Tomasz i Rozalia
30 Ewa Turoska 1822 Marcin i Julianna Balicka
1 Daniel Apolinary Pierzynowski 1823 Jan i Marianna Kawecka
2 Teofil Wyrzykowski 1823 Paweł i Magdalena Śliwińska
3 Franciszka Królikowski 1823 Adam i Barbara
4 Marcjanna Królikowski 1823 Adam i Barbara
5 Magdalena Kowalski 1823 Ignacy i Marianna
6 Ignacy Bazylak 1823 .
7 Julianna Eleonora Łabędziński 1823 Paweł i Elżbieta
8 Helena Drozdzewski 1823 Paweł i Jadwiga Szulecka
9 Teofil Tyl 1823 Andrzej i Dorota
10 Józef Marciniak 1823 Jakub i Julianna
11 Ignacy Kalinowski 1823 Kazimierz i Elżbieta Radziszewska, nob.
12 Teofila Urszula Pajewski 1823 Andrzej i Katarzyna Sarnowska, nob.
13 Franciszka Cecylia ?Mrozowski 1823 Jan i Katarzyna Wielechowska
14 Piotr Barzyk 1823 Jan i Józefa
15 Jan Wawrzyniec Kołakowski 1823 Antoni i Józefa Rawecka
16 Tekla Kobryń 1823 Franciszek i Józefa
17 Antoni Głowiński 1823 Walenty i Eleonora Komorowska, nob.
18 Felicja Głowiński 1823 Walenty i Eleonora Komorowska, nob.
19 Erazm Bonifacy Chodkowski 1823 Franciszek i Aniela Grzybowska
20 Barbara Antonina Radwańska 1823 Franciszek i Kunegunda
21 Jan Grochowski 1823 Michał i Franciszka Karpińska
22 Petronela Paulina Szulecki 1823 Mateusz i Barbara Brańska
23 Magdalena Brzeziński 1823 Wojciech i Franciszka
24 Teofil Wyrzykowski 1823 Kazimierz i Elżbieta Jeziółkowska
25 Jakub Gołębiewski 1823 Mateusz i Rozalia Królikowska
26 Marianna Kołakowski 1823 Wiktor, ekonom i Barbara Musikowska
27 Hiacynt Krzemiński 1823 Łukasz i Teresa
28 Franciszek Wirzbicki 1823 Jakub i Magdalena
29 Faustyna Tekla Nurska 1823 Marianna, panna
30 Zuzanna Mrozowski 1823 Szymon i Małgorzata Lisieńska
31 Ignacy Szmigrodzki 1823 Wincenty i Salomea Górecka
32 Michał Arkuszewski 1823 Paweł i Antonina
33 Józef Jurkowski 1823 Jan i Magdalena
34 Jadwiga Gajewski 1823 Augustyn i Julianna
35 Tekla Weronika Kownacki 1823 Franciszek i Agnieszka
36 Mateusz Bonisławski 1823 Walenty i Magdalena
37 Franciszek Jaworski 1823 Józef i Rozalia
38 Franciszek Cząstkowski 1823 Ignacy i Anna Wyrzykowska
39 Ignacy Seraczyniak 1823 Grzegorz i Małgorzata
40 Mateusz Brodowski 1823 Paweł i Antonina
41 Anna Lewicki 1823 Józef i Rozalia
42 Elżbieta Joanna ? 1823 Paweł i Jadwiga Borkowska, nob.
43 Karol Bobrowski 1823 Stanisław i Marcjanna Szmigrodzka
44 Marcin Chmielewski 1823 Józef i Marianna Królikówna
45 Piotr Paweł Wyrzykowski 1823 Jan i Honorata Mrozowska
46 Marianna Anuszewski 1823 Lukasz i Kunegunda Olszewska
1 Agata Zadrożny 1824 Stanisław i Anastazja
2 Marianna Borzymowski 1824 Piotr i Scholastyka
3 Walenty Wyrzykowski 1824 Antoni i Jadwiga Kostrzewska
4 Józef Olechnowicz 1824 Bazyli i Krystyna
5 Walenty Kaczyński 1824 Paweł i Marianna Ulatowska
6 Walenty Mniedziński 1824 Franciszek i jadwiga
7 Augustyn Rudowski 1824 Paweł i Agnieszka Abramowicz
8 Grzegorz Szczypiński 1824 Mateusz i marianna
9 Leon Korycki 1824 Michał i Jadwiga Jeziorkowska
10 Tekla Krzywkowski 1824 Andrzej i Franciszka, nob.
11 Jan Modzelewski 1824 Mateusz i Marianna Zbierzewska
12 Stanisław Rawecki 1824 Augustyn i Katarzyna
13 Petronela Jaworski 1824 Katarzyna, panna
14 Maria Magdalena Borkowski 1824 gen. Leonard Borkowski i Tekla Radziszewska
15 Petronela Karpiński 1824 Stanisław i Katarzyna
16 Jan Fris al. Frys 1824 Krystian i Marianna Werner
17 Teofil Cząstkowski 1824 Bartłomiej i Małgorzata
18 Marcjanna Bielecki 1824 Wincenty i Marianna
19 Jan Tybuchowski 1824 Dominik i Józefa
20 Mateusz Pawłowski 1824 Piotr i Tekla
21 Franciszek Szulecki 1824 Mateusz i Barbara Brańska
22 Brygida Skwarczyński 1824 Franciszek i Katarzyna Gołembiewska
23 Edward Milewski 1824 Antoni i Katarzyna Zakrzewska; gen. Gąsiorówek
24 Szymon Grzybowski 1824 Adam i Franciszka
25 Marianna Korycki 1824 Jan i Dorota
26 Karolina Smoleński 1824 Marcin i Marianna Wyrzykowska
27 Karol Pierzynowski 1824 Jan i Marianna Rawecka
28 Piotr Wirzbicki 1824 Franciszek i Małgorzata
29 Urszula Poniatowski 1824 Franciszek i Tekla
30 Marianna Wyrzykowski 1824 Wojciech i Małgorzata
31 Ewa Rzewnicki 1824 Bartłomiej i Marianna
32 Aniela Katarzyna Moszelska 1824 Antoni i Katarzyna Grochowska, nob.
33 Stanisław August Smoszewski 1824 Antoni i Ewa; nob.
1 Józefa Orysiak 1825 Stefan i Antonina
2 Walenty Dylewski 1825 Józef i Marianna
3 Marcin Seraczyniak 1825 Grzegorz i Małgorzata
4 Szymon Grzegorz Rybacki 1825 Franciszek i Magdalena
5 Mateusz Ludwik Cząstkowski 1825 Ignacy i Anna Wyrzykowska
6 Filip Franciszek Czarnecki 1825 Filip i Marianna
7 Jan Godlewski 1825 Grzegorz i Marianna Nowakowska
8 Teofil Smoleński 1825 Michał i Katarzyna
9 Anna Elżbieta Jankowska 1825 Andrzej i Ludwika Ruszkówna, fam. Dziarno
10 Stanisław Grabowski 1825 Tomasz i Marianna Bogucka
11 Marianna Bazylak 1825 c. Aleksandra
12 Stansław Ciepliński 1825 Józef i Marianna
13 Bonifacy Wirzbicki 1825 Stanisław i Marianna
14 Katarzyna Julianna Sabieska 1825 niedokończony akt
15 Antoni Bońk 1825 Jan i Józefa
16 Anna Chojnacki 1825 Jan i Katarzyna
17 Stefan Chodkowski 1825 Franciszek i Aniela Grzybowska
18 Teofila Mrozowski 1825 Antonina, panna
19 Katarzyna Gołębiewski 1825 Mateusz i Rozalia Królikowska
20 Mikołaj Bralski 1825 Antoni i Jadwiga Rolińska
21 Teofil Janisławski? 1825 Wojciech i Katarzyna Ostrowska
22 Franciszek Kołakowski 1825 Antoni i Józefa Rawecka
23 Franciszek Kowalski 1825 Stanisław i Katarzyna Ulatowska
24 Szymon Smoleński 1825 Piotr i Wiktoria Mroczkowska
25 Sylwester Franciszek Rutkowski 1825 Franciszka, panna
26 Elżbieta Rawecki 1825 Augustyn i Katarzyna Mieczkowska
27 Teodor Grzempkowski 1825 Augustyn i Katarzyna Domańska
28 Jadwiga Franciszka Wyrzykowski 1825 Andrzej i Katarzyna Brańska
29 Bogusław Ribzlin? 1825 Michał i Justyna Szuler
2 Baltazar Jaworski 1826 Na podstawie indeksów urodzeń
3 Józef Ogonowski 1826 Na podstawie indeksów urodzeń
4 Kazimierz Łabudziński 1826 Na podstawie indeksów urodzeń
5 Józefa Lebudziński 1826 Na podstawie indeksów urodzeń
6 Józef Naj 1826 Na podstawie indeksów urodzeń
9 Marianna Turowski 1826 Na podstawie indeksów urodzeń
10 Zuzanna Pierzynowski 1826 Na podstawie indeksów urodzeń
11 Stanisław Jurkowski 1826 Na podstawie indeksów urodzeń
12 Stanisław Modzelewski 1826 Na podstawie indeksów urodzeń
13 Antoni Saracen 1826 Na podstawie indeksów urodzeń
15 Zuzanna katarzyna Lewicki 1826 Na podstawie indeksów urodzeń
16 Marianna Premiatowski 1826 Na podstawie indeksów urodzeń
17 Antonina Januszewski 1826 Na podstawie indeksów urodzeń
18 Antoni Szczypiński 1826 Na podstawie indeksów urodzeń
19 Jan Kaczyński 1826 Na podstawie indeksów urodzeń
20 Elżbieta Józefa Szempleński 1826 Na podstawie indeksów urodzeń
22 Joanna Wyrzykowski 1826 Na podstawie indeksów urodzeń
23 Joanna Korycki 1826 Na podstawie indeksów urodzeń
24 Józefa Marciniak 1826 Na podstawie indeksów urodzeń
25 Piotr Pierzynowski 1826 Na podstawie indeksów urodzeń
26 Aniela Wyrzykowski 1826 Na podstawie indeksów urodzeń
27 Teresa Wasielewski 1826 Na podstawie indeksów urodzeń
28 Wiktor Łukasz Karpiński 1826 Na podstawie indeksów urodzeń
29 Wiktor Łukasz Nowaczyński 1826 Na podstawie indeksów urodzeń
30 Marianna Rygłowicz 1826 Na podstawie indeksów urodzeń
31 Józef Wyrzykowski 1826 Na podstawie indeksów urodzeń
32 Tekla Kleszczeński 1826 Na podstawie indeksów urodzeń
33 Barbara Szmigrodzki 1826 Na podstawie indeksów urodzeń
34 Joanna Kapczyński 1826 Na podstawie indeksów urodzeń
35 Tomasz Wyrzykowski 1826 Na podstawie indeksów urodzeń
36 Antonina Salomea Sokołowski 1826 Na podstawie indeksów urodzeń
1 Antonina Milewski 1827 Na podstawie indeksów urodzeń
2 Kornela Katarzyna Zebrowski 1827 Na podstawie indeksów urodzeń
3 Antoni Czarnecki 1827 Na podstawie indeksów urodzeń
4 Antonina Marianna Olechnowicz 1827 Na podstawie indeksów urodzeń
4 Marianna Szulecki 1827 Na podstawie indeksów urodzeń
5 Józef Wojciech Nowakowski 1827 Na podstawie indeksów urodzeń
6 Julianna Jarosławski 1827 Na podstawie indeksów urodzeń
8 Paulina Jóźwiak 1827 Na podstawie indeksów urodzeń
9 Anna Soczyński 1827 Na podstawie indeksów urodzeń
10 Marianna Smoleński 1827 Na podstawie indeksów urodzeń
11 Jakub Jablicki 1827 Na podstawie indeksów urodzeń
12 Wawrzyniec Pawłowski 1827 Na podstawie indeksów urodzeń
13 Marianna Lisowski 1827 Na podstawie indeksów urodzeń
14 Bartłomiej Kalinowski 1827 Na podstawie indeksów urodzeń
15 Rozalia Chojnacki 1827 Na podstawie indeksów urodzeń
16 Roman Mrozowski 1827 Na podstawie indeksów urodzeń
17 Marcjanna Wyrzykowski 1827 Na podstawie indeksów urodzeń
18 Marcin Arkuszewski 1827 Na podstawie indeksów urodzeń
19 Marcin Wierzbicki 1827 Na podstawie indeksów urodzeń
20 Jan Rzewnicki 1827 Na podstawie indeksów urodzeń
21 Tekla Giedrzyński 1827 Na podstawie indeksów urodzeń
1 Marianna Smoleński 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
2 Apolonia Jabłoński 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
3 Faustyn Julian Krzywkowski 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
4 Kazimierz Poniatowski 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
5 Franciszka Katarzyna Cieśliński 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
6 Paulina ill. Zieliński 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
7 Józef ill. Karczewski 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
8 Wojciech ill. Kuźniewski 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
9 Tekla Borzymowski 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
10 Wincenty Orysiak 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
11 Juliusz Antoni ill. Zieliński 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
12 Franciszka Rawecki 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
13 Antonina Kowalski 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
14 Jan Bobrowski 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
15 Tekla Rawecki 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
16 Stanisław Korycki 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
17 Julianna Tadorski 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
18 Marianna Chojnacki 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
19 Ignacy Kołakowski 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
20 Feliks Antoni Gołębiewski 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
21 Jan Korytkowski 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
22 Aniela Marciniak 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
23 Ignacy ill. Mrozowski 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
24 Jacek Zawadzki 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
25 Ludwik Wielechowski 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
26 Ludwika Chodkowski 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
27 Franciszka Tekla Wachowicz 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
28 Franciszka Kulkowski 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
29 Jadwiga Łabędziewski 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
30 Józef Nowakowski 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
31 Roman Pawlicki 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
32 Aniela Kowalski 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
33 Adam Tomasz Mieszkowski 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
34 Mateusz Bobrowski 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
35 Eleonora Kempiński 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
36 Antoni Bęczkowicz 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
37 Ignacy Grzybowski 1828 Na podstawie indeksów urodzeń
1 Józef Cząstkowski 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
2 Fortunat Franciszek Gorczyński 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
3 Apolonia Świderski 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
4 Walenty Chmieliński 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
5 Wiktor Józef Ślubowski 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
6 Grzegorz Szmigrodzki 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
7 Bebedykt Brzeziński 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
8 Stanisław Nowaczyński 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
9 Elżbieta Chrzanowski 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
10 Wincenty Guzanowski 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
11 Adam Olentek 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
12 Konstancja Karczewski 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
13 Stanisław Saracen 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
14 Jan Rzewnicki 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
15 Julian ill. Załęski 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
16 Piotr Czarnecki 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
17 Petronela Górecki 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
18 Marcjanna Leszczyński 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
19 Antoni Wyrzykowski 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
20 Antonina Pec 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
21 Franciszka Mrozowski 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
22 Teofila Chojnacki 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
23 Hipolit Osowski 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
24 Rozalia Szulecki 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
25 Franciszka Zwoleński 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
26 Józefata Daniszewski 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
27 Katarzyna Szczypiński 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
28 Karolina Węgielski 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
29 Tekla Rosłoński 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
30 Adam Kozłowski 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
31 Katarzyna Jędrzejewski 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
32 Szymon Toczyński 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
33 Antoni Rajski 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
34 Adam Dąbrowski 1829 Na podstawie indeksów urodzeń
35 Antoni Wiśniewski 1829 Na podstawie indeksów urodzeń, ur. 1833/akt zfałszowany
1 Eleonora Wachowicz 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
2 Paulina ill. Mulska 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
3 Sylwester Jan Jankowski 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
4 Marcjanna Grabowski 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
5 Marianna ill. Michałowski 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
6 Walenty ill. Łukaszuk 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
7 Katarzyna Gąsiorowski 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
8 Maciej ill. Filipowicz 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
8 Walenty ill. Filipowicz 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
8 Kazimierz ill. Filipowicz 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
9 Józef Ślubowski 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
10 Józefa Rumiński 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
11 Aleksander Konkowski 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
12 Wincenty Czyżewski 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
13 Balbina Buleński 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
14 Józefa Franczak 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
15 Pelagia Ostaszewski 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
16 Jan Antoni Smoleński 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
17 Franciszka Konarzewski 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
18 Rudosław Stan. Tom. Frużyński 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
19 Balbina Borucki 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
20 Józef Glejzner 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
21 Jan Antoni Skwarczyński 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
22 Antonina Kaczyński 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
23 Ludwika ill. Chrzanowski 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
24 Jan Gajewski 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
25 Antoni Kępkowski 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
26 Rozalia Mosakowski 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
27 Elżbieta ill. Chrzanowski 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
28 Teofil Grzybowski 1830 Na podstawie indeksów urodzeń, bliźnięta
28 Zofia Grzybowski 1830 Na podstawie indeksów urodzeń, bliźnięta
29 Józef Bielecki 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
30 Rozalia Chojnacki 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
31 Piotr Ciesielkiewicz 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
32 Franciszek Ostrowski 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
33 Jadwiga Skwarczyński 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
34 Antoni Słupski 1830 Na podstawie indeksów urodzeń
35 Adam Kowalski 1830 Na podstawie indeksów urodzeń, bliźnięta
35 Ewa Kowalski 1830 Na podstawie indeksów urodzeń, bliźnięta
36 Marianna Poniatowski 1830 Na podstawie indeksów urodzeń, ur. 1831
1 Antonina Poniatowski 1831 Na podstawie indeksów urodzeń
2 brak imienia Perkowski 1831 Na podstawie indeksów urodzeń
3 Scholastyka Kowalski 1831 Na podstawie indeksów urodzeń
4 Agnieszka Rostkowski 1831 Na podstawie indeksów urodzeń
5 Franciszka Napiórkowski 1831 Na podstawie indeksów urodzeń
6 Marianna Dąbrowski 1831 Na podstawie indeksów urodzeń
7 Agnieszka Soczyński 1831 Na podstawie indeksów urodzeń
8 Józef Borzymowski 1831 Na podstawie indeksów urodzeń
9 Scholastyka Wyrzykowski 1831 Na podstawie indeksów urodzeń
10 Marianna Łukaszewski 1831 Na podstawie indeksów urodzeń
11 Teofila Wierzbicki 1831 Na podstawie indeksów urodzeń
12 Franciszka Wichliński 1831 Na podstawie indeksów urodzeń
13 Józef Wyrzykowski 1831 Na podstawie indeksów urodzeń
14 Grzegorz Cybulski 1831 Na podstawie indeksów urodzeń
15 Ludwik Adam Węgielewski 1831 Na podstawie indeksów urodzeń
16 Teresa Korycki 1831 Na podstawie indeksów urodzeń
17 Barbara Szmigrodzki 1831 Na podstawie indeksów urodzeń
18 Wojciech Nowaczyński 1831 Na podstawie indeksów urodzeń
19 Teofila Jędrzejewski 1831 Na podstawie indeksów urodzeń
20 Ludwika Lewandowski 1831 Na podstawie indeksów urodzeń
21 Józef Kołakowski 1831 Na podstawie indeksów urodzeń
22 Kunegunda Krzywkowski 1831 Na podstawie indeksów urodzeń
23 Mikołaj Mrozowski 1831 Na podstawie indeksów urodzeń
24 Filip Wachowicz 1831 Na podstawie indeksów urodzeń
25 Andrzej Serafin 1831 Na podstawie indeksów urodzeń
26 Balbina Szulecki 1831 Na podstawie indeksów urodzeń
1 Aniela Osiecki 1832 Na podstawie indeksów urodzeń
2 Marianna Rajski 1832 Na podstawie indeksów urodzeń
3 Karolina Frydrych 1832 Na podstawie indeksów urodzeń
4 Petronela ill. Wiernicka 1832 Na podstawie indeksów urodzeń
5 Jan Chojnacki 1832 Na podstawie indeksów urodzeń
6 Marianna Nowakowski 1832 Na podstawie indeksów urodzeń
7 Jan Szczypiński 1832 Na podstawie indeksów urodzeń
8 Michał Skwarczyński 1832 Na podstawie indeksów urodzeń
9 Marianna Łabędziński 1832 Na podstawie indeksów urodzeń
10 Ludwika Ligocki 1832 Na podstawie indeksów urodzeń
11 Marianna Brzeziński 1832 Na podstawie indeksów urodzeń
12 Michał ill. Wyrzykowski 1832 Na podstawie indeksów urodzeń
13 Mateusz Krajewski 1832 Na podstawie indeksów urodzeń
14 Zofia Jakubowski 1832 Na podstawie indeksów urodzeń
15 Szymon ill. Wojciechowski 1832 Na podstawie indeksów urodzeń
16 Antonina Poniatowski 1832 Na podstawie indeksów urodzeń
17 Marianna Stępniewski 1832 Na podstawie indeksów urodzeń
1 Hipolit Brański 1833 Na podstawie indeksów urodzeń
2 Józefata Słupski 1833 Na podstawie indeksów urodzeń
3 Agnieszka Gąsewski 1833 Na podstawie indeksów urodzeń
4 Felicjan Wikleński 1833 Na podstawie indeksów urodzeń
5 Tekla Brański 1833 Na podstawie indeksów urodzeń
6 Józef Korycki 1833 Na podstawie indeksów urodzeń
7 Józef Konstanty Rodlicki 1833 Na podstawie indeksów urodzeń
8 Anna Soczyński 1833 Na podstawie indeksów urodzeń
9 Józefa Antonina Szlaski 1833 Na podstawie indeksów urodzeń
10 Marianna Więckowski 1833 Na podstawie indeksów urodzeń
11 Wojciech Grzybowski 1833 Na podstawie indeksów urodzeń
12 Jan Borzymowski 1833 Na podstawie indeksów urodzeń
13 Piotr Skwarczyński 1833 Na podstawie indeksów urodzeń
14 Filip Majewski 1833 Na podstawie indeksów urodzeń
15 Daniel Ignacy Chodubski 1833 Na podstawie indeksów urodzeń
16 Jakub Saracen 1833 Na podstawie indeksów urodzeń
17 Aniela Dąbrowski 1833 Na podstawie indeksów urodzeń
18 Tekla Mirecki 1833 Na podstawie indeksów urodzeń
19 Tekla Felkowski 1833 Na podstawie indeksów urodzeń
20 Stanisław Kanigowski 1833 Na podstawie indeksów urodzeń
21 Rozalia Franczak 1833 Na podstawie indeksów urodzeń
22 Konstancja Rudowski 1833 Na podstawie indeksów urodzeń
23 Franciszek Frydrych 1833 Na podstawie indeksów urodzeń
24 Jadwiga Cząstkowski 1833 Na podstawie indeksów urodzeń
25 Antonina Sobolewski 1833 Na podstawie indeksów urodzeń
26 Józefina Wierzbicki 1833 Na podstawie indeksów urodzeń
27 Stanisław Wyrzykowski 1833 Na podstawie indeksów urodzeń
28 Andrzej Chojnacki 1833 Na podstawie indeksów urodzeń
29 Onufry Komorowski 1833 Na podstawie indeksów urodzeń
30 Szczepan Szmigrodzki 1833 Na podstawie indeksów urodzeń
1 Jan Cybulski 1834 Na podstawie indeksów urodzeń
2 Józef Wyrzykowski 1834 Na podstawie indeksów urodzeń
3 Agnieszka Brzozowski 1834 Na podstawie indeksów urodzeń
4 Konstanty Napoleon Tanderski 1834 Na podstawie indeksów urodzeń
5 Walenty Jakubowski 1834 Na podstawie indeksów urodzeń
6 Franciszka ill. Wiernicki 1834 Na podstawie indeksów urodzeń
7 Piotr Korduszewski 1834 Na podstawie indeksów urodzeń, bliźnięta
8 Aniela Korduszewski 1834 Na podstawie indeksów urodzeń, bliźnięta
9 Apolonia Kamiński 1834 Na podstawie indeksów urodzeń
10 Eleonora Ampulski 1834 Na podstawie indeksów urodzeń
11 Maciej Radziszewski 1834 Na podstawie indeksów urodzeń
12 Antoni Berliński 1834 Na podstawie indeksów urodzeń
13 Pelagia Szulecki 1834 Na podstawie indeksów urodzeń
14 Józef ill. Dłutowski 1834 Na podstawie indeksów urodzeń
15 Józef Kostrzewski 1834 Na podstawie indeksów urodzeń
16 Marianna Brański 1834 Na podstawie indeksów urodzeń
17 Wiktoria Lewandowski 1834 Na podstawie indeksów urodzeń
18 Marianna Kołakowski 1834 Na podstawie indeksów urodzeń
19 Petronela Kopczyński 1834 Na podstawie indeksów urodzeń
20 Marianna Pierzynowski 1834 Na podstawie indeksów urodzeń
21 Julianna Małgorzata Ślubowski 1834 Na podstawie indeksów urodzeń
22 Stanisław Brański 1834 Na podstawie indeksów urodzeń
23 Ludwik ill. Szmigrodzki 1834 Na podstawie indeksów urodzeń
24 Aleksandra Frydrych 1834 Na podstawie indeksów urodzeń
25 Marianna Cząstkowski 1834 Na podstawie indeksów urodzeń
26 Leokadia Kapuściński 1834 Na podstawie indeksów urodzeń
27 Marianna Sadowski 1834 Na podstawie indeksów urodzeń
28 Franciszka Wachowicz 1834 Na podstawie indeksów urodzeń
29 Józefa Kacperski 1834 Na podstawie indeksów urodzeń
30 Franciszka Bystrzak 1834 Na podstawie indeksów urodzeń
31 Andrzej Dunowski 1834 Na podstawie indeksów urodzeń
32 Józef Poniatowski 1834 Na podstawie indeksów urodzeń, bliźnięta
33 Łucja Poniatowski 1834 Na podstawie indeksów urodzeń, bliźnięta
34 Tomasz Dumański 1834 Na podstawie indeksów urodzeń
35 Jan Wysocki 1834 Na podstawie indeksów urodzeń
36 Józef Słupski 1835 Na podstawie indeksów urodzeń
37 Józef Andrzej Kamiński 1835 Na podstawie indeksów urodzeń
38 Walenty Apolinary Ulatowski 1835 Na podstawie indeksów urodzeń
39 Józef Jakubowski 1835 Na podstawie indeksów urodzeń
40 Józef Franciszek Stępniewski 1835 Na podstawie indeksów urodzeń
41 Józefa Napiórkowski 1835 Na podstawie indeksów urodzeń
42 Józef Szypulski 1835 Na podstawie indeksów urodzeń
43 Józef ill. NN 1835 Na podstawie indeksów urodzeń
44 Marianna Dadrzewski 1835 Na podstawie indeksów urodzeń
45 Antoni Soczyński 1835 Na podstawie indeksów urodzeń
46 Stanisław Anuszewski 1835 Na podstawie indeksów urodzeń
47 Domicela Wikleński 1835 Na podstawie indeksów urodzeń
48 Tomasz Stanisław Smoleński 1835 Na podstawie indeksów urodzeń
49 Małgorzata Kosiorowski 1835 Na podstawie indeksów urodzeń
50 Józef Serafin 1835 Na podstawie indeksów urodzeń
51 Jan Perkowski 1835 Na podstawie indeksów urodzeń
52 Róża Borzymowski 1835 Na podstawie indeksów urodzeń
53 Józefa Brzozowski 1835 Na podstawie indeksów urodzeń
54 Franciszek Pierzynowski 1835 Na podstawie indeksów urodzeń
55 Antoni Kanigowski 1835 Na podstawie indeksów urodzeń, bliźnięta
56 Jan Kanigowski 1835 Na podstawie indeksów urodzeń, bliźnięta
57 Franciszka Nowakowski 1835 Na podstawie indeksów urodzeń
58 Teofila Orłowski 1835 Na podstawie indeksów urodzeń
59 Aniela Brański 1835 Na podstawie indeksów urodzeń
60 Józefa Pierzynowski 1835 Na podstawie indeksów urodzeń
61 Wiktor Mrozowski 1835 Na podstawie indeksów urodzeń
62 Józefa Pierzynowski 1835 Na podstawie indeksów urodzeń
63 Franciszek Grzybowski 1835 Na podstawie indeksów urodzeń
64 Antonina Borkowski 1835 Na podstawie indeksów urodzeń
65 Antoni Tomasz Milewski 1835 Na podstawie indeksów urodzeń
66 Aniela Poniatowski 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
67 Franciszek Kamiński 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
68 Aniela Mirecki 1836 Na podstawie indeksów urodzeń. ?al. Merecki
69 Aniela Kamiński 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
70 Józef Jurkowski 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
71 Adam Dąbrowski 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
72 Aniela Chodubski 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
73 Józef Gajewski 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
74 Józefa Szkolna 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
75 Józef Strzelecki 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
76 Stanisław Kołakowski 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
77 Józefa ill. Bystra 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
77 Jan Zakobielski 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
78 Franciszek Krzykowski 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
79 Feliks Kacperski 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
80 Małgorzata Karpieński 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
81 Józef Fronczak 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
82 Magdalena Anna Marta Tanderski 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
83 Marianna Ślubowski 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
84 Antoni Brański 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
85 Ludwik Szmigrodzki 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
86 Hipolit Rudowski 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
87 Wiktor Wyrzykowski 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
88 Karolina Przeszlakowicz 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
89 Rozalia ill. Aleksandrowicz 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
90 Aleksander Białobrzeski 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
91 Józefa Stępniewski 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
92 Franciszek Żebrowski 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
93 Jadwiga Wejss 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
94 Serafin Grudziński 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
95 Szymon Chojnacki 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
96 Marcin Brzozowski 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
97 Tomasz Nowacki 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
98 Marianna Wróblewski 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
99 Franciszek Krasiewski 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
100 Marianna Jakubowski 1836 Na podstawie indeksów urodzeń
101 Tekla Brański 1836 Na podstawie indeksów urodzeń, bliźnięta
102 Katarzyna Brański 1836 Na podstawie indeksów urodzeń, bliźnięta
1 Józef Jan Miścikowski 1837 Na podstawie indeksów urodzeń
2 Józef Nowacki 1837 Na podstawie indeksów urodzeń
3 Ludwik Pierzynowski 1837 Na podstawie indeksów urodzeń
4 Marianna Szmytkowski 1837 Na podstawie indeksów urodzeń
5 Stefan Wierzbicki 1837 Na podstawie indeksów urodzeń
6 Józefa Kowalski 1837 Na podstawie indeksów urodzeń
7 Tomasz Ładyszewski 1837 Na podstawie indeksów urodzeń
8 Józef Lewandowski 1837 Na podstawie indeksów urodzeń
9 Katarzyna Ostaszewski 1837 Na podstawie indeksów urodzeń
10 Jan Serafin 1837 Na podstawie indeksów urodzeń
11 Franciszek Słupski 1837 Na podstawie indeksów urodzeń
12 Rozalia Wojtowicz 1837 Na podstawie indeksów urodzeń
13 Augustyn Kondelewicz 1837 Na podstawie indeksów urodzeń
14 Józefa Poniatowski 1837 Na podstawie indeksów urodzeń
15 Józefa Szczypiński 1837 Na podstawie indeksów urodzeń
16 Józef Skurczyński 1837 Na podstawie indeksów urodzeń
17 Jadwiga Brzeski 1837 Na podstawie indeksów urodzeń
18 Karolina Dąbrowski 1837 Na podstawie indeksów urodzeń
19 Marianna Perkowski 1837 Na podstawie indeksów urodzeń
20 Andrzej Wierzbicki 1837 Na podstawie indeksów urodzeń
21 Michał Bystrzak 1837 Na podstawie indeksów urodzeń
22 Józef Wyrzykowski 1837 Na podstawie indeksów urodzeń
23 Aniela Kamiński 1837 Na podstawie indeksów urodzeń
24 Balbina Borzymowski 1837 Na podstawie indeksów urodzeń
25 Ewa Pierzynowski 1837 Na podstawie indeksów urodzeń
26 Andrzej Kamiński 1837 Na podstawie indeksów urodzeń
27 Barbara Dąbrowski 1837 Na podstawie indeksów urodzeń
1 Franciszek Kanigowski 1838 Na podstawie indeksów urodzeń
2 Walenty Brański 1838 Na podstawie indeksów urodzeń
3 Józef Pierzynowski 1838 Na podstawie indeksów urodzeń
4 Julianna Smoleński 1838 Na podstawie indeksów urodzeń
5 Marianna Perkowski 1838 Na podstawie indeksów urodzeń
6 Józef Szczypiński 1838 Na podstawie indeksów urodzeń
7 Józef Ampulski 1838 Na podstawie indeksów urodzeń. ?org. Ampurski
8 Jan Murawski 1838 Na podstawie indeksów urodzeń
9 Józefa Kawczyński 1838 Na podstawie indeksów urodzeń
10 Tekla Ślubowski 1838 Na podstawie indeksów urodzeń
11 Feliks Milewski 1838 Na podstawie indeksów urodzeń
13 Józefa Fiszer 1838 Na podstawie indeksów urodzeń
13 Agnieszka Pierzynowski 1838 Na podstawie indeksów urodzeń
14 Jan Brzechocki 1838 Na podstawie indeksów urodzeń
15 Jan Chojnacki 1838 Na podstawie indeksów urodzeń
16 Pelagia Jakubowski 1838 Na podstawie indeksów urodzeń
17 Elżbieta Jurkowski 1838 Na podstawie indeksów urodzeń
18 Marianna Piekarzewski 1838 Na podstawie indeksów urodzeń
19 Franciszek Michnowski 1838 Na podstawie indeksów urodzeń
20 Szymon Wikleński 1838 Na podstawie indeksów urodzeń. org. Wykliński
21 Antonina Mrozowski 1838 Na podstawie indeksów urodzeń
22 Franciszek Obrycki 1838 Na podstawie indeksów urodzeń
23 Feliks Brzozowski 1838 Na podstawie indeksów urodzeń
24 Franciszka Grabowski 1838 Na podstawie indeksów urodzeń
25 Adam Zdrojewski 1838 Na podstawie indeksów urodzeń
1 Franciszek Kanigowski 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
2 Anna Ratyński 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
3 Teresa Franciszka Popowski 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
4 Józef Pierzynowski 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
5 Eleonora Rudowski 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
6 Konstanty Napoleon Strzelecki 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
7 Konstancja Ostaszewski 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
8 Franciszek Brański 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
9 Paulina Marianna Tobiasz 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
10 Antoni Jan Przeszlakowicz 1839 Na podstawie indeksów urodzeń. Al. Prześlakiewicz
11 Stanisław Szulecki 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
12 Ludwik Bralski 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
13 Aniela Ewa Jakubowski 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
14 Ludwika Górecki 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
15 Joanna ill. Bogdański 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
16 Ludwika Łabędziński 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
17 Aleksandra Wyrzykowski 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
18 Marianna Górecki 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
19 Stanisław Szulecki 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
20 Ludwik Rafał Dłutowski 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
21 Michał Sadowski 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
22 Rozalia Mirecki 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
23 Stanisław Chojnacki 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
24 Anna Brylski 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
25 Katarzyna Franczak 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
26 Franciszka Jaskułowski 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
27 Eleonora Szmytkowski 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
28 Józef Słupski 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
29 Stanisław Kalinowski 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
30 Andrzej Więckowski 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
31 Anna Fiszer 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
32 Katarzyna Ołdakowski 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
33 Feliks Sylwester Mak. Mosakowski 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
34 Ignacy Mścichowski 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
35 Franciszek Stępniewski 1839 Na podstawie indeksów urodzeń
1 Paweł Chmielewski 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
2 Antoni Wyrzykowski 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
3 Walenty Strojewski 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
4 Zofia Mrozowski 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
5 Eleonora Balbina Smoleński 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
6 Marianna Kondelewicz 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
7 Tekla Kanigowski 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
8 Maciej Kraszewski 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
9 Józef Rosłoński 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
10 Anastazja Roszkowski 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
11 Franciszek Chojnacki 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
12 Józefa Szmigrodzki 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
13 Stanisław Borkowski 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
15 Józef Jan Skurczyński 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
16 Anna Bilski 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
17 Stanisław Mrozowski 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
18 Franciszek Janiszewski 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
19 Jan Walerian Ślubowski 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
19 Paweł Wiśniewski 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
20 Tekla Bodziewski 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
20 Anna Staniszewski 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
21 Józefa Szulecki 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
22 Wojciech Zamęcki 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
23 Antoni Franciszek Cybulski 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
24 Antoni Tarwacki 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
25 Marcel Wiśniewski 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
26 Tomasz Kamiński 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
27 Marianna Wyrzykowski 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
28 Wiktor Milewski 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
30 Pelagia Szczypiński 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
31 Małgorzata Kawczyński 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
32 Józefa Serafin 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
34 Otylia Jadwiga Wołowski 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
35 Marianna Bystra 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
35 Antoni Studzieński 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
36 Józef Kamiński 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
37 Weronika Włościński 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
38 Franciszka Obrycki 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
39 Józefa Organowski 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
40 Mateusz Pierzynowski 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
41 Franciszek Brzeski 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
42 Józef Borzymowski 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
43 Julian Aleksander Nożewski 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
44 Franciszek Wiśniewski 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
45 Agnieszka Kordysiak 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
46 Katarzyna Pierzynowski 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
47 Julian ill. Ćwiliński 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
48 Marianna Dłutowski 1840 Na podstawie indeksów urodzeń
1 Wincenty Żebrowski 1841 Ignacy i Konstancja Żebrowska
2 Józef Perkowski 1841 Wacław i Tekla Olszewska
3 Jan Rudowski 1841 Józef i Marianna Nowacka
4 Błażej Szwiderski 1841 Michał i Teresa
5 Emilia Słończewska 1841 Michał i Wiktoria Mossakowska
6 Walenty Wysocki 1841 Stanisław i Agnieszka
7 Walenty Mączeński 1841 Franciszek i Petronela
8 Stanisław Szczypiński 1841 Franciszek i Katarzyna Łabędzińska
9 Józefa Brzozowski 1841 Józef i Antonina
10 Marianna Borowski 1841 Andrzej i Marianna
11 Mateusz Pierzynowski 1841 Franciszek i Katarzyna Łaszczyńska
12 Franciszek Górecki 1841 Stanisław i Małgorzata Gąsiorowska
13 Ludwika Jaskułowski 1841 Franciszek i Krystyna Zapałowska
14 Marianna Michnowski 1841 Michał i Józefa
15 Jan Kamieński 1841 Ignacy i Marianna
16 Piotr Piekutowski 1841 Jan i Józefa
17 Piotr Kanigowski 1841 Stanisław i Marianna Bodniewska
18 Antoni Kanigowski 1841 Józef i Agata Szmigrodzka
19 Antonina Grabowski 1841 Andrzej i Kunegunda
20 Marianna Grabowski 1841 Szymon i Teofila Szczepkowska
21 Paulina Pierzynowski 1841 Franciszek i Katarzyna
22 Franciszek Antoni Milewski 1841 Jan i Eleonora Pomaska
23 Jan Strojecki 1841 Franciszek i Anna Kozłowska
24 Jakub Ignacy Kowalski 1841 Józef i Marianna Cieślińska
25 Joanna Olbryś 1841 Jan i Barbara Kowalska
26 Marianna Wirzbicki 1841 Stanisław i Marianna
27 Antoni Walenty Żołnierzak 1841 Jan i Anna Jaworska
28 Franciszek Brański 1841 Jan i Franciszka Szczęsna
29 Marianna Gajewski 1841 Antoni i Elżbieta
30 Jadwiga Szulecki 1841 Mateusz i Barbara Brańska
31 Michalina Marianna Olizarska 1841 szynkarz, Jakub i Justyna Mrozowska
32 Marianna Zadrożny 1841 Kacper i Petronela
33 Tekla Januszewski 1841 Józef i Katarzyna
34 Ignacy Krysztofczyk 1841 Jan i Marianna
35 Antoni Szczypiński 1841 Stanisław i Agnieszka Banulska
36 Andrzej Cybulski 1841 Ksawery i Franciszka Szczypińska
1 Julian Jabłoński 1842 .
2 Julianna Rusinkowska 1842 szynkarz
3 Wilhelm Feliks Wałowski 1842 Tomasz i Józefa
4 Paweł Słupski 1842 Jan i Łucja Jabłońska
5 Jan Mrozowski 1842 Onufry i Marianna
6 Franciszek Kruszczyński ? 1842 Jakub i Ewa
7 Apolonia Bralski 1842 Franciszek i Marianna Staniszewska
8 Stanisław Frańczak 1842 Grzegorz i Jadwiga Olczak
9 Józefa Nowacki 1842 .
10 Franciszek Szulecki 1842 Wojciech i Katarzyna Pierzynowska
11 Franciszek Borkowski 1842 Jan i Kunegunda Kanigowska
12 Marianna Dąbrowski 1842 Józef i Katarzyna
13 Józefa Szynkowski 1842 Marianna, panna
14 Anna Ratyński 1842 Józef i Marianna Jańczak
15 Stanisław Smoleński 1842 Michał i Katarzyna Kępczyńska
16 Józefa Szmigrodzki 1842 Jan i Marianna Kowalska
17 Antoni Barański 1842 Feliks i Katarzyna Jaworska
18 Józefa Wyrzykowski 1842 Andrzej i Petronella Orłowska
19 Antoni Kowalewski 1842 Jan i Józefa
20 Anna Baranowski 1842 Wincenty i Rozalia
21 Ignacy Bystrzak 1842 .
22 Józef Bystrzak 1842 .
23 Piotr Paweł Wirzbicki 1842 .
24 Piotr Władysław Hann 1842 Antoni Hann Rachmistrz KRSW z W-wy i Wanda
25 Stanisław Ignacy Święcki 1842 Stanisław i Marianna
26 Józefa Mirecki 1842 Marcin i Katarzyna
27 Marianna Kowalski 1842 Antoni i Marianna
28 Ludwik Roch Grzybowski 1842 Walenty i Rozalia Radomska
29 Michał Kraszewski 1842 .
30 Franciszka Wróblewski 1842 .
31 Józef Rudawski 1842 Paweł i Antonina
32 Franciszek Brylski 1842 .
33 Mikołaj Wyrzykowski 1842 Antoni i Jadwiga Kostrzewska
34 Karol Milewski 1842 Tekla, panna
35 Leopold Mateusz Karwacki 1842 Jan i Katarzyna Duczewska
36 Andrzej Brzozowski 1842 .
37 Marianna Kalinowski 1842 Róża, panna
38 Wiktoria Kędzierska 1842 .
39 Czesław Klemens Krzykowski 1842 Jan i Teodora
40 Andrzej Jaworski 1842 Kacper i Anastazja
41 Andrzej Witkowski 1842 Katarzyna, panna
42 Marianna Gwardziński ? 1842 Augustyn i Franciszka
43 Andrzej Żołnierzak 1842 .
44 Mikołaj Wyrzykowski 1842 Jan i Honorata Mrozowska
45 Mikołaj Mrowicki 1842 Franciszek i Anna Kozłowska
46 Franciszek Rudziński ? 1842 Grzegorz i Marianna Kowalska
47 Tomasz Zapałowski 1842 .
48 Szczepan Wyrzykowski 1842 Mateusz i Joanna Wirzbicka
1 Anna Perkowski 1843 Wacław i Tekla Olszewska
2 Wincenty Jozef Zdzielski ? 1843 Antoni i Cecylia Durzeńska
3 Józefa Wesołowski 1843 Stanisław i Joanna Durzeńska
4 Józef Kazimierczak 1843 Franciszek, szynkarz i Jadwiga Szczypińska
5 Józefa Jaskułowski 1843 Franciszek i Katarzyna Zapałowska
6 Antoni Gryżeński 1843 Agnieszka, panna
7 Józefa Wyrzykowski 1843 Jan i Marianna Krulikowska
8 Marianna Skorczewski 1843 Tomasz i Marianna
9 Marianna Fryszer 1843 Jakub i Ludwika
10 Marianna Krzypieński 1843 Józef i Scholastyka Korycka
11 Aleksandra Chmielewski 1843 Piotr i Teresa Konarzewska
12 Józef Krzykowski 1843 Jan i Agnieszka
12 Józef Maczak 1843 Jakub i Franciszka
14 Marianna Michnowski 1843 Michał i Justyna
15 Jan Pierzynowski 1843 Jan i Małgorzata Wyrzykowska
16 Franciszka Kondalewski 1843 Mikołaj i Katarzyna
17 Franciszka Sękowski 1843 Kacper i Weronika
18 Balbina Pierzanowski 1843 Franciszek i Katarzyna Mrozowska
19 Marianna Kowalski 1843 Jan i Teresa Brańska
20 Wojciech Świątkowski 1843 Franciszek i Karolina Duczyńska
21 Stanisław Brodzik 1843 Wojciech i Rozalia Szut
22 Antonina Bodziewski ? 1843 Jakub i Marianna Paczkowska
23 Jan Bielski 1843 Szczepan i Marianna Szulecka
24 Antoni Kamieński 1843 Stanisław i Marianna
25 Józef Bruliński 1843 Roch i Anna Szymańska
26 Józefa Marianna Nowieński 1843 Piotr i Joanna
27 Antoni Obrzycki 1843 Jan i Marianna
28 Józefa Pierzynowski 1843 Piotr i Julianna Grabowska
29 Jan Kanigowski 1843 Ignacy i Marianna Bodzewska
30 Rozalia Brański 1843 Jan i Franciszka Szczęsna
31 Jakub Rudowski 1843 Józef i Marianna
32 Jan Szczypiński 1843 Franciszek i Katarzyna Łabędzińska
33 Hipolit Majorowski 1843 Franciszek i Katarzyna
34 Józefa Kołakowski 1843 NN i Elżbieta Kołakowska
35 Franciszek Pawlak 1843 Jan i Małgorzata Wiśniewska
36 Jan Makowski 1843 Piotr i Józefa
37 Jadwiga Teodozja Papi 1843 Jan, dzierżawca dóbr Strzegocin i Teodozja Gałęzowska
38 Antoni Januszewski 1843 Józef i Katarzyna Olszewska
39 Marianna Dzwonkowski 1843 Ignacy l.31 i Julianna l.22
40 Franciszek Jóźwiak 1843 Piotr i Agnieszka
41 Adam Brodachowski 1843 Jan i Marianna
42 Anna Brzozowski 1843 Józef i Antonina
43 Franciszka Skwarczyński 1843 Jakub i Józefa Ratyńska
44 Józefa Pierzynowski 1843 Antoni i Marianna
45 Szymon Pawłowski 1843 Paweł i Marianna
46 Feliks Jan Szczypiński 1843 Stanisław i Agnieszka Buczelska
1 Wiktoria Joanna Kraszewski 1844 Jan i Helena Jankowska
2 Józefa Wincentyna Wąsowski 1844 Jan i Józefa Malczewska
3 Antoni Bogdański 1844 Paweł i Marta Grzybowska
4 Mikołaj Smukowski 1844 Józef i Marianna
5 Tomasz Kraszewski 1844 Stanisław i Marianna
6 Antoni Korduszewski 1844 Michał i Antonina Mrozowska
7 Marianna Brański 1844 Jan i Franciszka Szczęsna
8 Andrzej Szmigrodzki 1844 Jan i Marianna Szymańska
9 Balbina Stępniewski 1844 Marcin i Magdalena Tetlińska
10 Józefa Bonifacer 1844 Marianna Bonifacówna panna
11 Katarzyna Kawczyńska 1844 Jakub i Ewa
12 Franciszek Kwiatkowski 1844 przechrzta Mosiek Jank Leybowicz l. 20 ur. Warszawa
13 Józefa Rudowski 1844 Franciszek i Tekla
14 Józefa Szutkowski 1844 Walenty i Jadwiga
15 Julianna Ciecierski 1844 Andrzej i Marianna
16 Tekla Wąsiewski 1844 Antoni i Apolonia Jaworska
17 Marianna Jakubczyk 1844 Paweł i Franciszka Frydrych
18 Antonina Ulatowski 1844 Michał i Scholastyka Ulatowska
19 Feliks Grzegorz Jankowski 1844 Antoni, młynarz z Siedlisk l.40 i Marianna Sokół l.39
20 Franciszek Jerzyłkowski 1844 Elżbieta, panna l.22
21 Marianna Kapelusznik 1844 Szczepan i Agnieszka Szymańska
22 Piotr Paweł Kawecki 1844 Józef i Marianna Dudzieńska
23 Marianna Kowalski 1844 Józef i Marianna Kowalska
24 Franciszka Marianna Studzieński 1844 Grzegorz i Marianna Kowalska
25 Paulina Grzybowski 1844 Walenty i Rozalia Radomska
26 Jadwiga Barcikowski 1844 Bartłomiej i Katarzyna Zalewska
27 Małgorzata Mrozowski 1844 Onufry i Marianna Brzyska
28 Ignacy Nowosiewski 1844 al. Wąsiewski; Jan i Józefa
29 Marianna Bralski 1844 Franciszek i Marianna Staniszewska
30 Pelagia Skurczeński 1844 Walenty i Marianna Szmigrodzka
31 Antoni Krysztowski 1844 Jan i Marianna
32 Franciszek Wyrzykowski 1844 Andrzej i Petronela Orłowska
33 Antoni Wróblewski 1844 Jan i Marianna Brzezińska
34 Bibianna Kowalski 1844 Antoni i Marta Matuszewska
35 Julianna Anna Smosarski 1844 Ludwik i Marianna Ostrzyniecka
1 Marianna Bieliński 1845 Jan i Antonina Bodzewska
2 Józefa Szulecki 1845 Wojciech i Katarzyna Pierzynowska
3 Antoni Cichocki 1845 Józef i Marianna Dąbrowska
4 Aleksander Pierzynowski 1845 Franciszek i Katarzyna Mrozowska
5 Aurelia Horecki 1845 Józef i Małgorzata Gurska
6 Anna Józefa Chodkowski 1845 Ksawery i Tekla Domańska
7 Balbina Burski 1845 Jan i Marianna Brulińska
8 Teofila Skwarczyński 1845 Jakub i Józefa Ratyńska
9 Marianna Kępczyński 1845 Jan i Józefa Wierzbicka
10 Teofil Seracyn 1845 Grzegorz i Małgorzata
11 Franciszek Opaliński 1845 Mateusz i Marianna
12 Teofil Kazimierkowski 1845 Franciszek i Jadwiga Szczypińska
13 Grzegorz Slaski 1845 Antoni i Wiktoria
14 Magdalena Kacperski 1845 Tadeusz i Katarzyna
15 Piotr Paweł Jakubczyk 1845 Paweł i Franciszka
16 Aniela Szulecki 1845 Mateusz i Barbara Bralska
17 Feliks Kraszewski 1845 Stanisław i Marianna
18 Zuzanna Bagiński 1845 Jakub i Apolonia
19 Józef Szmigrodzki 1845 Ignacy i Domicela Cybulska
20 Wiktoryn Podlasiński 1845 Florian i Franciszka
21 Mikołaj Stupski 1845 Jan i Lucja Kowalska
22 Franciszek Skurczeński 1845 Tomasz i Marianna
23 Aleksander Kostrzewski 1845 Piotr i Antonina
24 Aleksander Wyrzykowski 1845 Mateusz i Rozalia Bystrzycka
25 Szymon Grzybowski 1845 Walenty i Rozalia
26 Stanisław Bronisław Boguszewski 1845 Stanisław i Marianna
27 Franciszka Plenikowska 1845 Jakub i Józefa
28 Franciszek Andrzej ? Domański 1845 Jakub i Balbina Grzybowska
29 Waleria Wasilewska ? 1845 Marianna, panna
30 Marianna Wyrzykowski 1845 Jan i Tekla Olczeńska
31 Kazimierz Kanigowski 1845 Ignacy i Marianna Bodzewska
32 Walenty Konstanty Niedzielski 1845 młynarz, Antoni i Cecylia Dużyńska
33 Franciszek Kraszewski 1845 Jan i Helena Jankowska
1 Wiktoria Ratyński 1846 Franciszek i Tekla
2 Walęty Wawrzeński 1846 Rozalia, wdowa l.43
3 Stanisław Grzybowski 1846 Szymon i Marianna Wysocka
4 Władysław Walenty Wernicki 1846 Krystian i Urszula
5 Józefa Ratański 1846 Antoni i Petronela Rosłońska
6 Julian Ludzieński 1846 Karol i Anna Łukaszewska
7 Franciszka Zamęcki 1846 Franciszek i Apolonia
8 Józefa Szczypiński 1846 Franciszek i Katarzyna Łabędzińska
9 Grzegorz Jakubowski 1846 Walenty i Marianna
10 Józef Szczypiński 1846 Stanisław i Agnieszka Buczelska
11 Józefa Rudowski 1846 Józef i Marianna
12 Teofil Pawlak 1846 Jan i Małgorzata
13 Antoni Górecki 1846 Stanisław i Małgorzata Gąsiorowska
14 Piotr Józef Bystrzak 1846 Franciszek i Magdalena
15 Aleksander Majorowski 1846 Franciszek i Katarzyna
16 Ignacy Wyrzykowski 1846 Andrzej i Petronela Orłowska
17 Jan Mieszkowski 1846 Antonina, panna l.28
18 Rozalia Dzwonkowski 1846 Ignacy i Joanna Pierzynowska
19 Adam Szadkowski 1846 Walenty i Anastazja
20 Stanislaw Ikrzak 1846 Sebastian i Katarzyna Cybulska
21 Balbina Pierzynowski 1846 Antoni i Marianna Nowocińska
22 Małgorzata Kondalewicz 1846 Mikołaj i Katarzyna
23 Franciszek Januszewski 1846 Józef i Katarzyna Olszewska
24 Petronela Brzeska 1846 Jan i Marianna Brańska
25 Wiktor Seracyn 1846 Ignacy i Antonina Kowalska
26 Marianna Zapałowski 1846 Gaspar i Jadwiga
27 Jan Sękowski 1846 Kacper i Weronika
28 Franciszka Wierzbicki 1846 Bonifacy i Zuzanna Gnatowska
29 Antoni Szmigrodzki 1846 Jan i Marianna Kordek
1 Ewa Korduszewski 1847 Michał i Antonina Mrozowska
2 Antoni Pierzynowski 1847 Franciszek i Katarzyna Mrozowska
3 Agnieszka Kawczyńska 1847 Jakub i Ewa
4 Balbina Bralski 1847 Franciszek i Marianna Staniszewska
5 Julian Ignacy Wąsewski 1847 Jan i Józefa Maliszewska
6 Marianna Cybulski 1847 Ksawery i Franciszka Szczypińska
7 Stanisław Wysocki 1847 Kazimierz i Domicella Zalewska
8 Salomea Obidzińska 1847 Stanisław i Marianna Buczkowska
9 Stanisław Bodzewski 1847 Jakub i Marianna Paszkowska
10 Antonina Kazimierczak 1847 Franciszek i Jadwiga Szczypińska
11 Józefa Kamieński 1847 Julian i Agata Kołodziejska
12 Jan Bieliński 1847 Jan i Antonina Bodzewska
13 Tekla Koniecki 1847 Franciszek i Józefa Wąsewska
14 Anna Wirzbicki 1847 Jakub i Magdalena Królikowska
15 Jan Nowakowski 1847 Mikołaj i Petronela Kowalska
16 Franciszka Wyrzykowski 1847 Kazimierz i Marianna Lipińska
1 Fabian Grzybowski 1848 Walenty i Rozalia Ratańska
2 Ignacy Radomski 1848 Maciej i Petronela Brańska
3 Franciszka Julianna Rutkowski 1848 Mateusz i Leokadia Ojrzyńska
4 Konstancja Krysztofowicz 1848 Jan i Marianna Stępniewska
5 Józefa Orłowski 1848 Szymon i Rozalia Jaszczak
6 Józef Dłużniewski 1848 Adam i Marianna Jaworska
7 Józef Kępczyński 1848 Jan i Józefa Wierzbicka
8 Adam Bulkowski 1848 Franciszek i Marianna Jóźwiak
9 Balbina Bulkowski 1848 Franciszek i Marianna Jóźwiak
10 Ludwika Szczypiński 1848 Stanisław i Agnieszka Buczelska
11 Wojciech Podlasiński 1848 Florian i Franciszka Obojska
12 Stanisław Kacperski 1848 Antoni i Katarzyna Orzechowicz
13 Bonifacy Pawlak al. Pawelczak 1848 Jan i Małgorzata Wiśniewska
14 Antoni Kołakowski 1848 Franciszek i Franciszka Szczurowska
15 Zofia Kosakowska 1848 Michał, wójt i Aleksandra Nicińska
16 Bruno Franciszek Czostkowski 1848 Julian i Zuzanna Osińska
17 Józefa Bodzewski 1848 Jakub i Marianna Paszkowska
18 Józef Grzybowski 1848 Szymon i Marianna Wysocka
19 Franciszka Bodzewski 1848 Andrzej i Wiktoria Milewska
20 Jan Wirzbicki 1848 Franciszek i Agnieszka Baranowska
1 Józef Stańczak 1849 Antoni i Agnieszka
2 Jan Kurzawiński 1849 Ludwika, panna l.24
3 Eleonora Piotrowski 1849 Franciszek i Franciszka
4 Aleksy Biliński 1849 Jan i Antonina Bodzewska
5 Rozalia Kanigowski 1849 Ignacy i Marianna Bodzewska
6 Feliks Antoni Niedzielski 1849 Feliks i Cecylia Burzyńska
7 Eleonora Zadrożny 1849 Paulin i Paulina Kamińska
8 Marianna Magdalena Szczypiński 1849 Franciszek i Katarzyna Łabędzińska
9 Piotr Cichocki 1849 Józef i Marianna Dąbrowska
10 Marcjanna Wyrzykowski 1849 Jan i Marianna Krulikowska
11 Franciszka Pierzynowski 1849 Franciszek i Katarzyna Mrozowska
12 Jan Wyrzykowski 1849 Andrzej i Petronela Orłowska
13 Teofil Szulecki 1849 Wojciech i Katarzyna Pierzynowska
14 Franciszek Piórkowski 1849 Stanisław i Marianna Ślubowska
15 Wojciech Zalewski 1849 Jan i Małgorzata Tetlińska
16 Bonifacy Grochowski 1849 Franciszek i Katarzyna Matusiak
17 Tekla Cybulski 1849 Ksawery i Franciszka Szczypińska
18 Franciszka Tyszkowski 1849 Kacper i Antonina Rawecka
19 Jan Brzeziński 1849 Wiktoria, panna l.28
20 Marianna Wyrzykowski 1849 Mateusz i Rozalia Bystrzycka
21 Anna Kazimierczak 1849 Franciszek i Jadwiga Szczypińska
22 Julian Pawłowski 1849 Karol i Balbina Buczelska
23 Walenty Narcyz Pawlak al. Pawłowski 1849 Jan i Małgorzata Wiśniewska