Gnatowski
ID Imię Imię ojca matka AKT Nr. Data ur. Miejsce Świad 1 Świad 2 Chrzestny Chrzestna Akt ślubu Data śl Miejsce Mąż/Żona Rodzice Status Uwagi Źródło
1 Albina nieznany Salomea Gnatowska Szyszki 74/1849 1849 Wola . . . . Szyszki 1872/4 1872 Wola Matuszewski Mikołaj . . . .
2 Aleksander Tomasz l.27 dz.cz. Grochowska Rozalia l.20 Gzy 21/1827 1827 Grochy Myszki Wojciech Gnatowski l.32 cz.dz. Marcin Gnatowski l.37 . . . . . . . . Zm. ? Gzy 19/1828 .
3 Angela Michał Olszewska Petronella Winnica 1833/97 1833 Gnaty . . Kazimierz Załęski Marianna Górecka . . . . . . siostra: Balbina 1828/34 .
4 Anna Paweł Wiktoria Szyszki 1796/20 1796 Śmietanki . . . . Szyszki 1830/13 1830 . Ławnicki Jan 1806 . . . 1830 wd. po Michale Dąbrowskim
5 Anna Marianna ur. Szymon dz.cz.l.64 Zabłocka Marianna l.30 Klukowo 38/1829 1829 Ostrzyniewo . . Ignacy Zabłocki Anastazja Mieszkowska . . . . . . . .
6 Balbina . . Szyszki 1841/22 1841 . . . . . . . . . . . . .
7 Daniel Julian Michał l.31 dz.cz. Olszewska Petronella l.28 Winnica 1837/2 1837 Gnaty Zarazy . . Jan Głodowski Salomea Górecka . . . . . . . .
8 Feliks . . Szyszki 1802/27 1802 . . . . . . . . . . . . .
9 Franciszek . . Szyszki 1790/17 1790 . . . . . . . . . . . . .
10 Honorata Błażej ur. l.35 Ostaszewska Józefa Gzy 42/1819 13.01.1819 Łady Grzymały . . . . Pułtusk 1/1842 1842 Pułtusk . . . . .
11 Ignacy Adam l.56 gosp dz.cz. Serwatki Pomaska Brygida l.40 Gzy 17/1817 27.07.1817 Grochy Serwatki Jakub Pomaski l.32 Mateusz Grochowski l.35 . . . . . . . . . .
12 Jakub Filip . Gnatowska Marianna ur. panna l.18 Klukowo 38/1831 1831 Modzele Kubice . . . . . . . . . . . .
13 Jan Józef Pniewska Agnieszka . 1784 Ostrzyniewo . . . . Klukowo 11/1828 1828 Ostrzyniewo Czarnecka Barbara wd. . dz.cz.szl. w Ostrzyniewie . .
14 Jan Piotr dz.cz. l.50 Chrzanowska Anna l.29 Winnica 1836/149 1836 Gnaty Wieśniany . . Wojciech Chrzanowski Scholastyka Głodowska . . . . . . siostra: Wiktoria 1830/100 .
15 Jan Tomasz Grochowska Rozalia Gzy 24/1829 1829 Grochy Myszki . . . . . . . . . . . .
16 Jan Franciszek ur. Błażej l.45 Ostaszewska Józefa l.36 Gzy 32/1824 1824 Łady Krajęczyn . . . . . . . . . . . .
17 Józef Piotr l.50 dz.cz. Chrzanowska Anna Winnica 34/1835 1835 Grochy Wieśniany . . Józef Górecki Barbara Olszewska . . . . . . . .
18 Julianna Franciszek Nasierowska Praxeda . 1828 Smietanki . . . . Klukowo 25/1849 1849 Czerwona Karczma Antoni Redlina . służ. Czerwona Karczma .
19 Julianna Jan l.25 dziedzic Majewska Anna l.20 Winnica 1835/10 1835 Gnaty Szczerbaki . . Józef Szwejkowski Teodora Łempicka . . . . . . . .
20 Konstancja Marcin l.40 Murawska Joanna l.20 Przewodowo 19/1827 1827 Zalesie . . . . . . . . . . . .
21 Konstanty Tomasz Grochowska Rozalia Gzy 22/1833 1833 Grochy Myszki . . . . . . . . . . . .
22 Marcjan Apolinary ur. Józef dz.dóbr Gnaty Lewiski l.23 Rutkowska Ludwika l.23 Winnica 19/1834 1834 Gnaty Lewiski . . . . . . . . . . . .
25 Marianna . . Szyszki 1837/4 1837 . . . . . . . . . . . . .
23 Marianna Kacper Gnatowska Barbara Przewodowo 1842/81 1842 Zalesie Lipki . . . . . . . . . . . .
24 Marianna Michał Olszewska Petronella Winnica 1829/86 1829 Gnaty Zarazy . . Józef Szwejkowski Brygida Załęska . . . . . . . .
26 Michał . . . . . . . . . . . . Żebrowska Balbina . dz.cz. Gnaty Wieśniany 1863 . .
27 Mikołaj Kacper Niesłuchowska Marianna . 1840 Krzyczki . . . . Szyszki 1872/8 1872 Włuski Orłowska Balbina . . . .
28 Mikołaj Roch NN Anna . 1820 Rutki - Prusy . . . . Klukowo 34/1852 1852 Prusinowice Szymanowska Agnieszka . . wd. po Franciszce z Wiśniewskich .
29 Mikołaj Mateusz Stanisław l.36 Szczepkowska Aniela l.30 Przewodowo 56/1827 1827 Zalesie . . . . Śońsk 1846 . Koźniewska Monika . . . .
30 Paulina Wojciech NN Apolonia . około 1844 Śmietanki . . . . Pułtusk 6/1866 1866 . . . . . .
31 Pelagia Antonina Tomasz l.33 dz. dóbr Gnaty Lewiski Rapczyńska Aleksandra l.30 Winnica 72/1834 1834 Gnaty Lewiski . . . . . . . . . . siostra: Emilia Helena ur.1832/661/33 .
32 Szymon Michał Górecka Marianna . 1765 Ostrzyniewo . . . . Klukowo 8/1828 1828 Świercze KOty Zabłocka Marianna Józef i Katarzyna 1829 dz. cz.szl. Ostrzyniewo .Ostrzyniewo .
33 Teodor Marcin WP Józef l.26 dziedzic Gnaty Lewiski Rutkowska Ludwika l.24 Winnica 115/1835 1835 Górki Baczki . . . . . . . . . . siostra: Eleonora 1831/535/26 .
35 Tomasz . . Szyszki 1837/6 1837 . . . . . . . . . . . . .
34 Tomasz Norbert NN Marianna . 1799 Zalesie . . . . Gzy 4/1823 1823 Kałęczyn Rozalia Grochowska . . . .
36 Wawrzyniec . . . około 1748 . . . . . Klukowo 1770/15 1770 Świercze Siółki Marianna Gzowska . nobilites . .
37 Wiktor Michał dz.cz. w Gnatach Żebrowska Balbina . 1842 Gnaty Wieśniany . . . . Klukowo 1863/14 1863 Świercze Koty Kozłowska Eleonora Tomasz . . .
38 Wiktoria Michał Olszewska Petronella Winnica 1832/69 1832 Gnaty Zarazy . . Kazimierz Załęski Brygida Załęska . . . . . . . .
39 Wojciech . . . około 1822 . . . . . Przewodowo 1843/7 1843 Zalesie Lenki Weronika Usieńska . dziedzic Zalesie Lenki wd. po Mariannie Jabłockich .
40 Wojciech . . Szyszki 1793/13 1793 . . . . . . . . . . . . .