Białobrzegi - Powiat Białobrzeski

Districts (gminy):

Białobrzegi

Białobrzegi, Brzeska Wola, Jasionna, Kamień, Stawiszyn, Sucha

Promna

Broniszew, Falęcice, Pnie, Promna, Przybyszew

Radzanów

Błeszno, Branica, Czarnocin, Grotki, Młodynie Dolne, Młodynie Górne, Młodynie-Sucha, Radzanów, Rogolin, Smardzew

Stara Błotnica

Pierzchnia, Siekluki Str., Stara Błotnica, Stare Siekluki, Stare Źdżary, Stary Gózd

Stromiec

Boże, Dobieszyn, Niedabyl, Piróg, Stromiec, Stromiec Podlesie, Stromiecka Wola

Wyśmierzyce

Grzmiąca, Jabłonna, Kostrzyn, Kożuchów, Ulaski Grzmiąckie, Wyśmierzyce


Ciechanów - Powiat Ciechanowski

Cities: Ciechanów

Districts (gminy):
Ciechanów

Gumowo, Kownaty-Borowe, Krubin

Glinojeck

Dreglin, Faustynowo, Glinojeck, Kondrajec Pański, Malużyn, Ogonowo, Ościłowo, Wola Młocka

Gołymin-Ośrodek

Garnowo Duże, Gogole Wielkie, Gołymin-Ośrodek, Nowy Gołymin

Grudusk

Grudusk, Humięcino-Retki, Kołaki Wielkie, Leśniewo Dolne, Leśniewo Górne, Łysakowo, Przywilcz

Ojrzeń

Bronisławie, Kraszewo, Luberadz, Młock, Orjeń

Opinogóra Górna

Czernice, Dzbonie, Kołaczków, Opinogóra Górna, Pałuki, Przedwojewo, Wola Wierzbowska, Zygmuntowo

Regimin

Koziczyn, Pniewo-Czeruchy, Regimin, Szulmierz

Sońsk

Bądkowo, Ciemniewko, Ciemniewo, Gąsocin, Gołotczyzna, Gutków, Olszewka, Sarnowa Górna, Sońsk, Ślubowo


Garwolin - Powiat Garwoliński

Cities: Garwolin, Laskarzew

Districts (gminy):
Borowie

Borowie, Chromin, Głosków, Iwowe, Laliny, Stary Głosków, Wilchta

Garwolin

Budy Uśniackie, Garwolin, Górki, Izdebnik, Jagodne, Miętne, Ruda Talubska, Stoczek, Wola Rębkowska

Górzno

Gożdzik, Górzno, Reducin, Samorządki, Wola Ostrożeńska, Wólka Ostrożeńska

Łaskarzew

Dąbrowa, Izdebno, Łaskarzew, Stary Helenów, Stary Pilczyn, Wola Łaskarewska, Wola Rawska

Maciejowice

Bączki, Domaszew, Kobylnica, Maciejowice, Oronne, Podłęz, Przewóz

Miastków Kościelny

Miastków Kościelny, Oziemkówka, Wola Miastkowska

Parysów

Choiny, Kozłów, Parysów, Starowola

Pilawa

Gocław, Jaźwiny, Pilawa, Puznówka, Trąbki, Wygoda

Sobolew

Godzisz, Gończyce, Ostrożeń Pierwszy, Sobolew, Sokół

Trojanów

Babice, Mroków, Podebłocie, Trojanów, Wola Źycka, Źyczyn

Wilga

Mariańskie Porzecze, Ruda Tarnowska, Trzcianka, Wilga

Źelechów

Nowy Goniwilk, Stary Kębłów, Wola Źelechowska, Źelechów


Gostynin - Powiat Gostyniński

Cities: Gostynin

Districts (gminy):
Gostynin

Białotarsk, Bielawy, Bolesławów, Gostynin, Górki, Leśniewice, Lucień, Miałkówek, Rogożewek, Ruszków, Sieraków, Sierakówek, Solec, Stary Zaborów

Pacyna

Janówek, Luszyn, Lwówek, Paczyna, Rakowiec, Skrzeszewy

Sanniki

Brzezia, Krubin, Mocarzewo, Osmolin, Sanniki, Sielce, Stary Barcik, Szkarada

Szczawin Kościelny

Adamów, Annopol, Budy Kaleńskie, Suserz, Szczawin Kościelny, Trębki


Grodzisk Mazowiecki - Powiat Grodziski

Cities: Milanówek, Podkowa Leśna

Districts (gminy):
Baranów

Baranów, Boża Wola, Cegłów, Kaski, Osiny, Strumiany

Grodzisk Mazowiecki

Chlebnia, Grodzisk Mazowiecki, Izdebno Kościelne, Kozerki, Kozery, Książenice, Natolin, Opypy, Radonie, Tłuste

Jaktorów

Budy-Zosiny, Chylice-Kolonia, Jaktorów, Międzyborów, Stare Budy

Źabia Wola

Bartoszówka, Grzegorzewice, Kaleń, Ojrzanów, Petrykozy, Siestrzeń, Skuły, Słubica, Źabia Wola, Źelechów


Grójec - Powiat Grójecki

Districts (gminy):
Belsk Duży

Belsk Duży, Lewiczyn, Łeczeszyce, Mała Wieś, Stara Wieś

Blędów

Blędów, Danków, Huta Blędowska, Lipie, Machnatka, Trzylatków Duży, Wilhelmów, Wilków Drugi, Zalesie

Chynów

Budziszyn, Chynów, Drwalew, Krężel, Kukały, Machcin, Pieczyska, Rososz, Sułkowice

Goszczyn

Bądków, Długowola, Goszczyn, Józefów

Grójec

Głuchów, Grójec, Kobylin, Lesznowola, Słomczyn, Wola Worowska

Jasieniec

Boglewice, Jasieniec, Łychów, Wola Boglewska

Mogielnica

Brzostowiec, Dębnowola, Dylew, Dziarnów, Główczyn, Kozietuły, Michałowice, Mogielnica, Nowe Kozietuły, Otaląż, Otalążka, Świdno, Tomczyce, Warka, Wodziczna

Nowe Miasto nad Pilicą

Domaniewice, Jankowice, Łęgonice, Nowe Miasto nad Pilicą, Źdżarki, Źdżary

Pniewy

Jurki, Pniewy, Wilczoruda

Tarczyn

Grzędy, Jeżewice, Kotorydz, Pawłowice, Prace Duże, Prace Mała, Rembertów, Tarczyn

Warka

Boska Wola, Dębnowola, Gośniewice, Grzegorzewice, Konary, Laski, Michalczew, Michałów, Michałów Górny, Niemojewice, Nowa Wieś, Ostrołęka, Palczew, Piaseczno, Pilica, Wrociszew, Zakrzew


Kozienice - Powiat Kozienicki

Districts (gminy):
Garbatka-Letnisko

Bąkowiec, Bogucin, Garbatka-Letnisko, Ponikwa

Głowaczów

Brzóza, Głowaczów, Mariampol, Marianów, Miejska Dąbrowa, Stanisławów, Ursynów

Gniewoszów

Borek, Gniewoszów

Grabów nad Pilicą

Grabów nad Pilicą, Kępa Niemojewska, Nowa Wola, Wyborów

Kozienice

Brzeźnica, Janików, Kociołki, Kozienice, Nowa Wieś, Piotrkowice, Ryczywół, Sewerynów, Śmietanki, Świerże Górne, Wola Chodakowska, Wólka Tyrzyńska

Magnuszew

Grzybów, Magnuszew, Mniszew, Rozniszew, Wilczkowice, Wilczkowice Dolne, Wola Magnuszewska

Sieciechów

Głusiec, Sieciechów, Wola Klasztorna, Zajezierze


Legionowo - Powiat Legionowski

Cities: Legionowo

Districts (gminy):
Jabłonna

Chotomów, Jabłonna, Rajszew, Suchocin

Nieporęt

Beniaminów, Białobrzegi, Nieporęt, Rembelszczyzna, Zegrze Południowe

Serock

Borowa Góra, Dębe, Izbica, Jachranka, Jadwisin, Karolino, Ludwinowo Zegrzyńskie, Nowa Kania, Serock, Wierzbica, Wola Smolana, Zegrze

Wieliszew

Góra, Janówek Pierwszy, Nowa Olszewnica, Skrzeszew, Wieliszew

 

Lipsko

Districts (gminy):
Chotcza

Baranów, Białobrzegi, Chotcza, Chotcza Górna, Stara Tymienica

Ciepielów

Antoniów, Bąkowa, Bielany, Ciepielów, Łaziska, Ostrownica, Podolany, Stary Ciepielów, Świesielice, Wielgie

Lipsko

Huta, Krępa Kościelna, Leopoldów, Leszczyny, Lipa-Miklas, Lipsko, Maruszów, Szymanów, Wola Solecka

Rzeczniów

Grabowiec, Grechów, Pasztowa Wola, Rybiczyzna, Rzechów Kol., Rzechniów, Wólka Modrzejowa

Sienno

Aleksandrów, Eugeniów, Janów, Jawor Solecki, Krzyżanówka, Nowa Wieś, Osówka, Sienno, Stara Wieś

Solec nad Wisłą

Dziurków, Kępa Piotrowińska, Pawłowice, Przedmieście Dalsze, Słuszczyn, Solec nad Wisłą, Zemborzyn


Łosice - Powiat Łosice

Districts (gminy):
Huszlew

Huszlew, Kownaty, Krzywośnity, Liwki, Mostów, Zienie

Łosice

Chotycze, Łosice, Łuzki, Niemojki, Świniarów, Zakrze

Olszanka

Bejdy, Hadynów, Mszanna, Olszanka, Próchenki

Platerów

Chłopków, Górki, Hruszew, Hruszniew, Kisielew, Mężenin, Platerów, Puszyce

Sarnaki

Binduga, Borsuki, Brzóza, Buczyn Szlachecki, Choroszczewo, Dmochy-Rogale, Grabszczyzna, Hołowczyce, Horoszki Duże, Horoszki Małe, Kłopoty-Stanisławy, Kołodziąż, Kozły, Kózki, Krypy, Łomna, Nowe Mierzwice, Olszew, Pliszki, Pniewiski, Rozalin, Rządza, Sarnaki, Serpelice, Skwierczyn-Dwór, Stara Maliszewa, Stare Mierzwica, Strachów, Szynkarzyna, Tołwin, Tuł, Zabraniec, Zawady, Źurobice

Stara Kornica

Nowa Kornica, Nowe Szpaki, Rudka, Stara Kornica, Stare Szpaki, Walim, Wólka Nosowska


Maków Mazowiecki - Powiat Makowski

Cities: Maków Mazowiecki

Districts (gminy):
Czerwonka

Czerwonka Włościańska, Guty Duże, Perzanowo, Ponikiew Wielka

Karniewo

Chełchy Kmiece, Czarnostów, Karniewo, Leśniewo, Łukowo, Szwelice, Tłucznice, Zaręby, Źabin Karniewski

Krasnosielc

Amelin, Bagienice-Folwark, Drążdżewo, Grabowo, Karolewo, Krasnosielc, Pienice, Wólka Drążdżewska

Mlynarze

Kołaki, Młynarze

Płoniawy-Bramura

Bobino Wielkie, Jaciążek, Młodzianowo, Płoniawy-Bramura, Szczuki, Węgrzynowo, Zawady Dworskie

Różan

Dzbądz, Różan, Załuzie

Rzewnie

Chrzczanka Włościańska, Drozdowo, Łaś, Rzewnie, Stary Sielc

Sypniewo

Gąsewo Poduchowne, Mamino, Rzechowo-Gać, Sypniewo, Zamość

Szelków

Dzierżanowo, Przeradowo, Stary Szelków


Mińsk Mazowiecki - Powiat Miński

Cities: Mińsk Mazowiecki, Sulejówek, Wesoła

Districts (gminy):
Cegłów

Cegłów, Mienia, Piaseczno, Podsiadły, Podskwarne

Dębe Wielkie

Cyganka, Dębe Wielkie, Walercin

Dobre

Czarnogłów, Dobre, Głęboczyca, Nowe Poręby, Rudno, Rudzienko, Rynia, Sołki

Halinów

Budziska, Cisie, Długa Kościelna, Długa Szlachecka, Halinów, Józefin, Michałów, Nowy Konik, Okuniew, Wielgolas Brzeziński, Wielgolas Duchnowski

Jakubów

Aleksandrów, Jakubów, Mistów, Nowy Jędrzejów, Wiśniew, Wola Polska

Kałuszyn

Chrościce, Cierpięta, Kałuszyn, Olszewice, Stare Groszki, Zimnowoda

Latowicz

Budy Wielgoleski, Chyżyny, Kamionka, Latowicz, Oleksianka, Redzyńskie, Transbór, Wielgolas

Mińsk Mazowiecki

Brzóze, Huta Mińska, Ignaców, Janów, Stara Niedziałka, Strojadła, Targówka

Mrozy

Dębowce, Grodzisk, Jeruzal, Kuflew, Lipiny, Mrozy, Rudka

Siennica

Grzebowilk, Kąty, Pogorzel, Siennica, Starogród, Wólka Dłużewska, Źaków

Stanisławów

Czarna, Goździówka, Ładzyń, Pustelnik, Stanisławów, Wólka Czarnińska


Mława - Powiat Mławski

Cities: Mława

Districts (gminy):
Dzierzgowo

Brzozowe Maje, Dobrogosty, Dzierzgowo, Kitki, Nowe Brzozowe, Rzęgnowo, Stare Łączyno

Lipowiec Kościelny

Kręczewo, Krępa, Lipowiec Kościelny, Niegocin, Rumoka, Turza Mała, Turza Wielka

Radzanów

Gradzanowo Włościańskie, Gradzanowo Zbęskie, Józefowo, Luszewo, Radzanów, Ratowo, Wróblewo, Zgliczyn-Glinki

Strzegowo

Kowalewko, Niedzbórz, Strzegowo-Osada, Unierzyż

Stupsk

Dąbek, Konopki, Krośnice, Strzałkowo, Stupsk, Wola Szydłowska, Wyszyny Kościelne

Szreńsk

Liberadz, Mostowo, Szreńsk

Szydłowo

Dębsk, Garlino-Racibory, Kluszewo, Piegłowo-Wieś, Szydłowo

Wieczfnia Kościelna

Chmielewo Wielkie, Grzebsk, Kuklin, Uniszki Zawadzkie, Wieczfnia Kościelna, Windyki, Zakrzewo Wielkie, Załęże

Wiśniewo

Bogurzyn, Stara Otocznia, Stare Kosiny, Wiśniewo


Nowy Dwór Mazowiecki - Powiat Nowodworski

Cities: Nowy Dwór Mazowiecki

Districts (gminy):
Czosnów

Aleksandrów, Brzozówka, Cybulice Małe, Cząstków Polski, Czosnów, Kazuń Polski, Łomna, Łosia Wólka, Małocice, Nowy Kazuń, Palmiry, Sowia Wola

Leoncin

Górki, Leoncin, Nowa Dąbrowa, Nowa Wieś Przy Drodze, Nowe Grochale, Nowe Polesie, Rybitew, Secymin Polski, Stanisławów, Stara Dąbrowa, Stare Polesie, Wilków Polski

Nasielsk

Borkowo, Budy Siennickie, Cegielnia Psucka, Chrycynno, Cieksyn, Dębinki, Głodowo Wielkie, Jackowo Dworskie, Kosewo, Kowalewice Włościańskie, Krzyczki-Źabiczki, Mogowo, Nasielsk, Nowe Pieścirogi, Nuna, Pianowo-Daczki, Popowo Borowe, Psucin, Skorosze, Stare Pieścirogi, Studzianki, Świerkowo, Źabiczyn

Pomiechówek

Brody, Czarnowo, Goławice, Goławice Pierwsze, Kosewko, Nowy Modlin, Pomiechowo, Pomiechówek, Wymysły

Zakroczym

Janowo, Smoły, Stare Trębki, Strubiny, Śniadowo, Wólka Smoszewska, Zakroczym


Ostrołęka - Powiat Ostrołęcki

Districts (gminy):
Baranowo

Bakuła, Baranowo, Błędowo, Brodowe Łąki, Budne-Sowięta, Gaczyska, Jastrząbka, Nowe Czerwińskie, Ramiona, Zawady

Czarnia

Bandysie, Czarnia, Surowe

Czerwin

Czerwin, Dzwonek, Jarnuty, Piski, Seroczyn, Suchcice, Tyszki-Nadbory

Goworowo

Brzeźno-Kolonia, Goworowo, Jawory-Podmaście, Kobylin, Kunin, Pasieki, Ponikiew Duża, Ponikiew Mała, Źabin

Kadzidło

Brzozowa, Chudek, Dylewo, Gleba, Jazgarka, Kadzidło, Kierzek, Piasecznia, Wach

Lelis

Dąbrówka, Durlasy, Gąski, Lelis, Obierwia, Olszewka, Płoszyce, Szafarczyska

Łyse

Baba, Dęby, Lipniki, Łaczki, Łyse, Piątkowizna, Pupkowizna, Szafranki, Tartak, Warmiak, Wejdo, Zalas

Myszyniec

Cięck, Gadomskie, Krysiaki, Myszyniec, Niedźwiedź, Olszyny, Pełty, Stary Myszyniec, Wolkowe, Wydmusy, Wykrot

Olszewo-Borki

Antonie, Grabnik, Nowa Wieś, Nożewo, Olszewo-Borki, Rataje, Zabrodzie

Rzekuń

Borawe, Nowa Wieś Wschodnia, Ołdaki, Rzekuń, Zabiele

Troszyn

Grucele, Kleczkowo, Radgoszcz, Rostki, Troszyn, Zamość


Ostrów Mazowiecka - Powiat Ostrów Mazowiecka

Cities: Ostrów Mazowiecka

Districts (gminy):
Andrzejewo

Andrzejewo, Króle Duże, Mianowo, Pęchratka Mała

Boguty-Pianki

Białe Kwaczoły, Boguty Pianki, Drewnowo-Gołyń, Godlewo Baćki, Godlewo-Łuby, Tymianki-Okunie, Złotki

Brok

Brok, Puzdrowizna

Małkinia Górna

Błędnica, Kańkowo, Małkinia Dolna, Małkinia Górna, Poniatowo, Prostyń, Treblinka

Nur

Brulino-Piwki, Godlewo-Mierniki, Kossaki, Nur, Strękowo, Zuzela

Ostrów Mazowiecka

Biel, Budy-Grudzie, Daniłowo, Dybki, Jasienica, Jelenie, Jelonki, Nagoszewka, Nagoszewo, Niegowiec, Nowa Grabownica, Ostrów Mazowiecka, Podborze, Popielarnia, Prosienica, Przyjmy, Rogożnia, Sielc, Stare Kaczkowo, Stare Komorowo, Ugniewo

Stary Lubotyń

Kosewo, Podbiele, Rząśnik, Stary Lubotyń, Stary Turobin, Sulęcin Włościański

Szulborze Wielkie

Wąsewo

Bartosy, Grądy, Grębki, Przyborowie, Rząśnik Szlachecki, Rząśnik Włościanski, Wąsewo, Zgorzałowo

Zaręby Kościelne

Chmielewo, Gąsiorowo, Kępiste-Borowe, Kietlanka, Zaręby Kościelne

 

Otwock - Powiat Otwocki

Cities: Józefów, Otwock

Districts (gminy):
Celestynów

Celestynów, Dyzin, Ostrów, Podbiel, Pogorzel, Regut, Stara Wieś, Zabieżki

Karczew

Całowanie, Glinki, Karczew, Kępa Nadbrzeska, Kosumce, Nadbrzeż, Ostrowiec, Otwock Mały, Otwock Wielki, Piotrowice

Kołbiel

Człekówka, Gadka, Kołbiel, Rudzienko, Sufczyn

Osieck

Osieck, Pogorzel

Sobienie-Jeziory

Dziecinów, Sobienie Jeziory, Sobienie Szlacheckie, Warszawice, Warszówka

Wiązowna

Boryszew, Celinów, Dziechciniec, Emów, Góraszka, Kąck, Rzakta, Wiązowna, Wiązowna Kościelna, Wola Ducka, Zagórze


Piaseczno - Powiat Piaseczyński

Districts (gminy):
Góra Kalwaria

Baniocha, Brzeście, Cendrowice, Coniew, Czachówek, Czaplinek, Czersk, Góra Kalwaria, Pęcław, Podłęcze, Sobików, Wysoczyn, Źyrów

Konstancin-Jeziorna

Habdzin, Kępa Okrzewska, Konstancin-Jeziorna, Obory, Opacz, Słomczyn

Lesznowola

Lesznowola, Łazy, Mroków, Mysiadło, Wola Mrokowska

Piaseczno

Bogatki, Chojnów, Chylice, Głosków, Gołków, Henryków, Jastrzębie, Jazgarzew, Józefosław, Łbiska, Piaseczno, Pilawa, Runów, Szczaki, Wola Gołkowska, Zalesie Dolne, Zalesie Górne, Złotokłos, Źabieniec

Prażmów

Jaroszowa Wola, Kędzierówka, Łoś, Nowe Wągrodno, Nowy Prażmów, Prażmów, Ustanów, Uwieliny, Wola Prażmowska

 

Płock - Powiat Płocki

Districts (gminy):
Bielsk

Bielsk, Ciachcin, Goślice, Leszczyno Księże, Rudowo, Tłubice, Zagroba, Zągroty

Bodzanów

Archutówko, Białobrzegi, Bodzanów, Cieśle, Kępa Polska, Łętowo, Miszewo Murowane

Brudzeń Duży

Bądkowo Kościelne, Brudzeń Duży, Cholewice, Murzynowo, Parzeń, Rembielin, Rokicie, Siecień, Sikórz, Turza Mała, Turza Wielka

Bulkowo

Blichowo, Daniszewo, Dobra, Nadułki, Nowe Łubki, Pilichowo, Worowice

Drobin

Brzechowo, Chudzyno, Drobin, Kowalewo, Kozłowo, Łęg Probostwo, Tupadły

Gąbin

Czermno, Dobrzyków, Gąbin, Góry, Grabie Polskie, Konstantynów, Lipińskie, Nowy Kamień, Troszyn Polski

Łąck

Grabina, Korzeń Królewski, Korzeń Rządowy, Łąck, Sędeń Duży, Wincentów, Wola Łącka, Zdwórz

Mała Wieś

Brody Duże, Dzierżanowo, Główczyn, Mała Wieś, Podgórze, Wilkanowo

Nowy Duninów

Brwilno, Brwilno Dolne, Duninów Duży, Karolewo, Nowy Duninów, Wola Brwileńska

Radzanowo

Męczenino, Radzanowo, Radzanowo-Dębniki, Rogozino, Woźniki

Slubice

Słubice, Studzieniec, Wymyśle Polskie

Słupno

Borowiczki-Pieńki, Liszyno, Słupno, Stare Gulczewo

Stara Biała

Biała, Bronowo-Zalesie, Brwilno, Kamionki, Maszewo Duże, Nowe Proboszczewice, Srebrna, Stara Biała, Stare Proboszczewice

Staroźreby

Góra, Przedbórz, Rogowo, Staroźreby, Zdziar Wielki

Wyszogród

Kobylniki, Rębowo, Rostkowice, Wilszkowo, Wyszogród

 

Płońsk

Cities: Płońsk, Raciąż

Districts (gminy):
Baboszewo

Baboszewo, Dramino, Dziektarzewo, Galomin, Goszczyce Średnie, Kiełki, Mystkowo, Polesie, Rybitwy-Zamoście, Śródborze

Czerwińsk nad Wisłą

Chociszewo, Czerwińsk nad Wisłą, Garwolewo, Goławin, Grodziec

Dzierzążnia

Dzierzążnia, Gumowo, Kucice, Nowa Dzierzążnia, Nowe Gumino, Nowe Sarnowo, Pluskocin, Siekluki, Starczewo Wielkie, Stare Gumino, Wilamowice

Joniec

Idzikowice, Joniec, Królewo, Nowa Wrona, Proboszczewice

Naruszewo

Kozarzewo, Krysk, Naruszewo, Potyry, Radzymin, Sobanice, Strzembowo

Nowe Miasto

Gościmin Wielki, Karolinowo, Latonice, Miszewo Wielkie, Nowe Miasto, Szczawin

Płońsk

Arcelin, Dalanówka, Krępica, Lisewo, Płońsk, Siedlin, Skarzyn, Strachówko, Szymaki

Raciąż

Gralewo, Kodłutowo, Koziebrody, Krajkowo, Kraszewo-Falki, Kraśniewo, Nowe Młodochowo, Raciąż, Unieck

Sochocin

Drożdżyn, Kołoząb, Smardzewo, Sochocin

Załuski

Kamienica, Kroczewo, Przyborowice, Przyborowice Górne, Szczytno, Wilamy, Załuski

 

Pruszków - Powiat Pruszkowski

Cities: Piastów, Pruszków

Districts (gminy):
Brwinów

Brwinów, Kanie, Otrębusy

Michałowice

Granica, Komorów, Michałowice, Nowa Wieś, Pęcice

Nadarzyn

Krakowlany, Młochów, Nadarzyn, Stara Wieś, Wolica

Raszyn

Falenty, Janki, Jaworowa, Raszyn


Przasnysz - Powiat Przasnyski

Cities: Przasnysz

Districts (gminy):
Chorzele

Brzeski-Kołaki, Chorzele, Duczymin, Krukowo, Niskie Wielkie, Poścień-Wieś, Raszujka, Rembielin, Rycice, Rzodkiewnica, Stara Wieś, Zaręby

Czernice Borowe

Chojnowo, Czernice Borowe, Obrębiec, Rostkowo, Węgra

Jednorożec

Jednorożec, Lipa, Małowidz, Nowe Drążdżewo, Olszewka, Parciaki, Źelazna Rządowa

Krasne

Bartołdy, Krasne, Milewo-Szwejki, Pęczki-Kozłowo, Wężewo, Zalesie, Zielona, Źbiki

Krzynowłoga Mała

Grabowo-Skorupki, Krzynowłoga Mała, Krzynowłoga Wielka, Łanięta, Morawy Wielkie, Rudno Jeziorowe, Świniary, Ulatowo-Adamy

Przasnysz

Bartniki, Bogate, Dobrzankowo, Fijałkowo, Golany, Grabowo, Karwacz, Leszno, Mchowo, Obrąb, Oględa, Osówiec Kmiecy, Osówiec Szlachecki, Przasznysz, Sątrzaska, Sierakowo, Stara Krępa, Szla


Przysucha - Powiat Przysucha

Districts (gminy):
Borkowice

Borkowice, Kochanów, Ninków, Rudno, Rzuców, Smagów

Gielniów

Bieliny, Brzeźniki, Gielniów, Goździków, Rozwady

Klwów

Brzeski, Klwów

Odrzywół

Kamienna Wola, Kłonna, Myślakowice, Odrzywół, Ossa

Potworów

Długie, Mokrzec, Potworów, Sady

Przysucha

Gliniec, Janików, Kolonia Szczerbacka, Kuźnica, Lusztyk, Młyny, Pomyków, Przysucha, Ruski Bród, Skrzyńsko, Smogorzów, Zbożenna

Rusinów

Krzesławice, Nieznamierowice, Przystałowice, Przystałowice Małe, Rusinów, Zychorzyn

Wieniawa

Brudnów, Koryciska, Wieniawa


Pułtusk - Powiat Pułtuski

Districts (gminy):
Gzy

Gzy, Kozłówka, Szyszki

Obryte

Gródek Rządowy, Obryte, Psary, Sadykierz, Stare Zambski, Wielgolas, Zambski Kościelne

Pokrzywnica

Dzierżenin, Nowe Niestępowo, Piskornia, Pobyłkowo Małe, Pokrzywnica, Trzepowo

Pułtusk

Gnojno, Gromin, Kacice, Kleszczewo, Kleszewo, Lipa, Popławy, Przemiarowo, Pułtusk

Świercze

Chmielewo, Gąsiorowo, Kościesze, Strzegocin, Świercze

Winnica

Golądkowo, Mieszki-Kuligi, Smagorzewo, Smagorzewo Włościańskie, Stare Bulkowo, Winnica

Zatory

Burlaki, Cieńsza, Gładczyn Rządowy, Gładczyn Szlachecki, Pniewo, Stawinoga, Wólka Zatorska, Zatory

 

Radom - Powiat Radomski

Cities: Pionki

Districts (gminy):
Gózd

Gózd, Janiszpol, Kuczki-Kolonia, Kuczki-Wieś, Małęczyn

Iłża

Alojzów, Błaziny Dolne, Chwałowice Górne, Iłża, Jasieniec Iłżecki Górny, Krzyżanowice, Nowy Jasieniec Iłżecki, Pakosław, Piłatka, Seredzice

Jastrzębia

Bartodzieje, Goryń, Jastrzębia, Kozłów, Lesiów, Nowe Mąkosy, Owadów, Wola Goryńska

Jedlińsk

Bierwce Szlacheckie, Jankowice, Jedlanka, Jedlińsk, Lisów, Mokrosęk, Wielogóra, Wierzchowiny, Wsola

Jedlnia Letnisko

Jedlnia Letnisko, Myśliszewice, Rajec Szlachecki, Siczki, Słupica

Kowala

Bardzice, Kosów Większy, Kowala, Maliszów, Młodocin Mniejszy, Parznice, Rożki, Trablice

Pionki

Adolfin, Augustów, Czarna, Helenów, Januszno, Jaśce, Jedlnia, Laski, Pionki, Sokoły, Stoki, Sucha, Suskowola, Tadeuszów

Przytyk

Domaniów, Goszczewice, Grabowa, Kaszewska, Kaszewska Wola, Oblas, Przytyk, Studzienice, Wrzeszczów, Wrzos, Wygnanów

Skaryszew

Bujak, Kobylany, Makowiec, Maków, Odechów, Skaryszew, Stary Dzierzkówek, Zalesie

Wierzbica

Łączany, Polany, Ruda Wielka, Wierzbica, Zalesice

Wolanów

Chruślice, Mniszek, Sławno, Strzałków, Wolanów

Zakrzew

Bielicha, Cerekiew, Dąbrówka Podłężna, Jaszowice, Zakrzew, Zakrzewska Wola


Siedlce

Districts (gminy):
Domanice

Domanice, Olszyc Szlachecki, Przywory Duże, Zażelazna

Korczew

Drażniew, Góry, Korczew, Mogielnica, Nowy Bartków, Starczewice, Stary Bartków, Tokary

Kotuń

Bojmie, Broszków, Kotuń, Źeliszew Duży

Mokobody

Kisielany-Źmichy, Mokobody, Niwiski, Osiny Dolne, Wólka Proszewska, Źuków

Mordy

Czepielin, Głuchów, Klimonty, Krzymosze, Mordy, Radzików Wielki, Radzików-Kornica, Radzików-Oczki, Radzików-Stopki, Stok Ruski, Suchodołek

Paprotnia

Czarnoty, Paprotnia

Przesmyki

Dąbrowa, Lipiny, Łysów, Przesmyki, Zawady

Siedlce

Białki, Chodów, Gogolice, Nowe Opole, Pruszyn, Pruszyn-Pieńki, Stare Opole, Stok Lacki, Strzała, Ujrzanów, Wołyńce, Źelków-Kolonia

Skórzec

Dąbrówka Ług, Ozorów, Skórzec, Źebrak

Suchożebry

Borki Siedleckie, Krynica, Krześlin, Nakory, Podnieśno, Suchożebry, Wola Suchożebrska

Wiśniew

Łupiny, Radomyśl, Stare Okniny, Wiśniew

Wodynie

Borki, Oleśnica, Ruda Wolińska, Serczyn, Wodynie

Zbuczyn Poduchowny

Czuryły, Dziewule, Grochówka, Krzesk-Królowa Niwa, Łęcznowola, Piory Wielkie, Smolanka, Wąsy, Wólka Kamienna, Zbuczyn Poduchowny


Sierpc - Powiat Sierpecki

Cities: - Sierpc

Districts (gminy):
Gozdowo

Bonisław, Gozdowo, Kurowo, Lelice, Ostrowy

Mochowo

Bożewo, Ligowo, Łukoszyn, Mochowo, Stare Malanowo

Rościszewo

Babiec Piaseczny, Lipniki, Łukomie, Rościszewo

Sierpc

Borkowo Kościelne, Borkowo Wielkie, Dziembakowo, Goleszyn, Gorzewo, Piaski, Piastowo, Sierpc, Susk, Źochowo

Szczutowo

Blinno, Blizno, Gójsk, Podlesie, Szczechowo, Szczutowo

Zawidz

Jeżewo, Kosemin, Rekowo, Słupia, Szumanie, Zawidz Kościelny, Źabowo


Sochaczew - Powiat Sochaczewski

Cities: Sochaczew

Districts (gminy):
Brochów

Brochów, Konary, Tułowice

Iłów

Brzozowiec, Brzozów Pierwszy, Budy Iłowskie, Giżyce, Henryków, Iłów, Łady, Łaziska, Narty, Pieczyska Łowickie, Sewerynów, Stary Brzozów, Wszeliwy, Załusków

Młodzieszyn

Janów, Kamion, Młodzieszyn, Młodzieszynek

Nowa Sucha

Nowa Sucha, Stary Kozłów

Rybno

Erminów, Rybno

Sochaczew

Feliksów, Jeżówka, Kąty, Kożuszki, Rozlazłów, Sochaczew, Stary Dębsk, Źelazowa Wola, Źuków

Teresin

Niepokalanów, Nowa Piasecznica, Paprotnia, Pawłowice, Stara Piasecznica, Szymanów, Teresin


Sokołów Podlaski - Powiat Sokołowski

Cities: - Sokołów Podlaski

Districts (gminy):
Bielany

Bielany-Jarosławy, Bielany-Wąsy, Bielany-Źyłaki, Błonie Duże, Kowiesy, Kożuchówek, Patrykozy, Rozbity Kamień, Wojewódki Dolne, Wojewódki Górne

Ceranów

Ceranów, Przewóz Nurski, Radość, Rytele-Wszółki

Jabłonna Lacka

Dzierzby Włościańskie, Gródek, Jabłonna Lacka, Krzemień, Łuzki, Mołożew, Wirów

Kosów Lacki

Chruszczewka Włościańska, Dybów, Kosów Lacki, Rytele Świeckie, Wólka-Okrąglik

Repki

Karskie, Repki, Rogów, Skrzeszew, Wyrozęby-Podawce

Sabnie

Kupientyn, Kurowice, Sabnie, Tchórznica Włościańska

Sokołów Podlaski

Bachorza, Czerwonka, Grochów Szlachecki, Nowa Wieś, Przeździatka, Przywózki, Skibniew-Podawce, Sokołów Podlaski, Węże, Ząbków, Źanecin

Sterdyń

Białobrzegi, Kamieńczyk, Kiełpiniec, Łazów, Sterdyń Osada


Szydłowiec - Powiat Szydłowiecki

Districts (gminy):
Chlewiska

Aleksandrów, Borki, Budki, Chlewiska, Huta, Pawłów, Skłoby, Stefanków

Jastrząb

Gąsawy Plebańskie, Gąsawy Rządowe, Jastrząb, Lipienice, Wola Lipieniecka Mała

Mirów

Kierz Niedźwiedzi, Mirów, Nowy Mirów, Rogów, Stary Mirów, Zbijów Duży, Zbijów Mały

Orońsko

Chronów, Dobrut, Guzów Kolonia, Łaziska, Orońsko, Tomaszów

Szydłowiec

Chustki, Ciechostowice, Hucisko, Korzyce, Majdów, Sadek, Szydłowiec, Wola Korzeniowa, Wola Korzeniowska, Wysocko, Wysoka, Zdziechów


Warszawa

Districts (gminy):
Warszawa-Bemowo

Bemowo, Górce

Warszawa-Białołęka

Białołęka, Tarchomin, Żerań

Warszawa-Bielany

Bielany, Młociny, Wólka Węglowa, Wrzeciono

Warszawa-Centrum

Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Połnoc, Śródmieście, Warszawa, Wola, Żoliborz

Warszawa-Rembertów

Kawęczyn, Rembertów

Warszawa-Targówek

Bródno, Targówek

Warszawa-Ursus

Gołąbki, Ursus

Warszawa-Ursynów

Ursynów

Warszawa-Wawer

Aleksandrów, Anin, Falenica, Las, Marysin Wawerski, Międzylesie, Radość, Wawer, Zerzeń

Warszawa-Wilanów

Powsin, Powsinek, Wilanów, Wolica

Warszawa-Włochy

Okęcie, Włochy


Warszawa Zachodni

Districts (gminy):
Błonie

Białuty, Bieniewice, Błonie, Bramki, Cholewy, Dębówka, Kopytów, Piorunów, Radzików, Rokitno

Izabelin

Izabelin, Laski, Mościska, Sieraków

Kampinos

Bieliny, Bromierzyk, Granica, Kampinos, Łazy, Podkampinos, Strzyżew, Szczytno, Wiejca, Zawady

Leszno

Czarnów, Gawartowa Wola, Grądy, Julinek, Kępiasta, Kępiste, Leszno, Ławy, Łubiec, Roztoka, Zaborów, Zaborówek

Łomianki

Buraków, Dziekanów Leśny, Dziekanów Polski, Kiełpin, Łomianki, Łomianki Dolne

Ożarów Mazowiecki

Konotopa, Macierzysz, Mory, Myszczyn, Ołtarzew, Ożarów Mazowiecki, Pilaszków, Płochocin, Święcice

Stare Babice

Blizne Jasińskiego, Borzęcin Duży, Borzęcin Mały, Lipków, Stare Babice, Truskaw, Wojcieszyn


Węgrów - Powiat Węgrowski

Cities: - Węgrów

Districts (gminy):
Grębków

Chojeczno-Sybilaki, Grębków, Grodzisk, Kopcie, Leśnogóra, Proszew A, Proszew B, Trzebucza

Korytnica

Borzychy, Górki Borze, Górki-Grubaki, Korytnica, Paplin, Pniewnik, Połazie Świgtochowskie, Rabiany, Roguszyn, Rowiska, Sewerynów, Trawy, Turna, Wielądki, Zakrzew

Liw

Liw, Ludwinów, Popielów, Stara Wieś, Szaruty, Wyszków

Lochów

Baczki, Barchów, Gwizdały, Jerzyska, Kamionna, Łochów, Łojew, Ogrodniki, Ostrówek, Pogorzelec, Szumin, Twarogi, Wólka Paplińska

Miedzna

Miedzna, Międzyleś, Tchórzowa, Ugoszcz, Wola Orzeszowska, Wrotnów, Zuzułka

Sadowne

Bojewo, Kołodziąż-Rybie, Sadowne, Sokółka, Wilczogęby, Zarzetka, Zieleniec, Złotki

Stoczek

Drgicz, Gruszczyno, Majdan, Mrozowa Wola, Stare Lipki, Stoczek-Osada, Topór

Wierzbno

Czerwonka, Jaworek, Soboń, Sulki, Wierzbno


Wolomin - Powiat Wołomiński

Cities: - Kobyłka, Marki, Ząbki, Zielonka

Districts (gminy):
Dąbrówka

Czajęty, Dąbrówka, Dręszew, Józefów, Kołaków, Kuligów, Lasków, Ślężany, Trojany

Jadów

Dębe, Jadów, Myszadła, Nowinki, Sulejów, Szewnica, Urle, Zawiszyn

Klembów

Dobczyn, Klembów, Krusze, Ostrówek

Poświętne

Cygów, Dąbrowica, Międzyleś, Nowe Ręczaje, Poświętne, Turze, Wola Ręczajska

Radzymin

Arciechów, Ciemne, Łosie, Mokre, Nadma, Nowe Załubice, Nowy Janków, Radzymin, Ruda, Rżyska, Słupno, Stare Załubice, Stary Dybów, Wola Rasztowska

Strachówka

Jadwisin, Kąty Czernickie, Równe, Strachówka

Tłuszcz

Białki, Chrzęsne, Franciszków, Jarzębia Łąka, Jasienica, Jaźwia, Miąse, Mokra Wieś, Postoliska, Tłuszcz, Wólka Kozłowska

Wołomin

Czarna, Duczki, Ossów, Turów, Wołomin, Zagościniec

 

Wyszków - Powiat Wyszkowski

Districts (gminy):
Brańszczyk

Białebłoto Kobyla, Białebłoto-Nowe Wieś, Białebłoto-Stare Wieś, Brańszczyk, Dalekie-Tartak, Knurowiec, Nowa Wieś, Nowe Budy, Nowy Brańszczyk, Poręba Średnie, Poręba-Kocęby, Stare Budy, Trzcianka, Udrynek

Długosiodło

Blochy, Dalekie, Długosiodło, Jaszczułty, Marianowo, Nowa Pecyna, Ostrykół Dworski, Prabuty, Stare Bosewo

Rząśnik

Bielino, Komorowo, Nowe Wielątki, Nowy Lubiel, Ochudno, Porządzie, Rząśnik, Stary Lubiel, Wincentowo

Somianka

Barcice, Celinowo, Kręgi, Popowo Kościelne, Somianka, Stare Płudy, Wola Mystkowska, Zdziebórz

Wyszków

Kamieńczyk, Leszczydół-Nowiny, Loretto, Lucynów Mały, Łosinno, Nowe Rybienko, Olszanka, Rybienko Leśne, Rybno, Skuszew, Stary Leszczydół, Wyszków

Zabrodzie

Głuchy, Niegów, Obrąb, Płatków, Zabrodzie


Zwoleń - Powiat Zwoleński

Districts (gminy):
Kazanów

Kazanów, Kroczów Większy, Osuchów, Wólka Gonciarska

Policzna

Chechły, Czarnolas, Grudek, Policzna, Świetlikowa Góra, Wilczowola, Władysławów

Przyłęk

Andrzejów, Babin, Grabów nad Wisłą, Lucimia, Łagów, Okrzężnica, Pajaków, Przyłęk, Rudki, Stare Ławeczko, Wólka Łagowska, Wólka Zamojska, Załazy

Tczów

Bartodzieje, Janów, Rawica, Stare Brzezinki, Tczów

Zwoleń

Barycz, Helenówka, Jasieniec Solecki, Nowa Zielonka, Paciorkowa Wola Stara, Stara Zielonka, Strykowice Górne, Cycyna, Sydół, Zwoleń


Żuromin - Powiat Żuromiński

Districts (gminy):
Bieżuń

Bielawy Gołuskie, Bieżuń, Sławęcin, Stanisławowo, Stawiszyn-Laziska

Kuczbork-Osada

Chojnowo, Gościszka, Kuczbork, Kuczbork-Osada, Nowa Wieś, Zielona

Lubowidz

Cieszki, Jasiony, Lubowidz, Nowe Konopaty, Osówka, Płociczno, Sinogóra, Straszewy, Syberia, Wronka, Zieluń-Osada

Lutocin

Chrapoń, Chromakowo, Jonne, Lutocin, Obręb, Pietrzyk, Przeradz Mały, Przeradz Wielki, Swojęcin, Zimolza

Siemiątkowo Koziebrodzkie

Antoniewo, Gradzanowo Kościelne, Krzeczanowo, Siemiątkowo Koziebrodzkie

Żuromin

Będzymin, Chamsk, Dębsk, Franciszkowo, Kliczewo Duże, Kliczewo Małe, Olszewo, Poniatowo, Raczyny, Żuromin

 

Żyrardów - Powiat Grodziski

Cities: Żyrardów

Districts (gminy):
Mszczonów

Adamowice, Badów Górny, Bobrowce, Chudolipie, Lindów, Lutkówka, Marków-Towarzystwo, Mszczonów, Osuchów, Piekary

Puszcza Mariańska

Bartniki, Bednary, Długokąty, Grabina Radziwiłłowska, Kamion, Małe Łąki, Puszcza Mariańska, Radziwiłłów, Stare Korabiewice, Stary Łajszczew, Studzieniec, Wycześniak

Radziejowice

Korytów, Kuklówka Zarzeczna, Radziejowice

Wiskitki

Aleksandrów, Czerwona Niwa, Franciszków, Guzów, Jesionka, Miedniewice, Stare Kozłowice, Wiskitki